REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyTěžká nákladní vozidla MAN TGX a TGS projevují nejvyšší úroveň spolehlivosti

aktualizováno dne 17.2.2014

automobilová

Společnost Souchon Services se sídlem ve francouzském Saint Germain Laval objednala 44 nových těžkých nákladních vozidel MAN.

Francouzský dopravce, společnost Souchon Services, vnitřně výrazně orientovaná především na snižování známého koeficientu TCO (Total Cost of Ownership – náklady z vlastnictví vozidla), objednala, právě z tohoto důvodu, dalších 44 těžkých nákladních vozidel MAN pro dálkovou dopravu a rozvoz zboží.

S optimalizovanou aerodynamikou, vzduchovým kompresorem pracujícím pouze v případě nutnosti, pneumatikami s nízkým valivým odporem a s proškolenými řidiči jsou vozidla MAN TGX EfficientLine (s motory o maximálním výkonu 480 k) a MAN TGS (s motory o maximálním výkonu 320 k) schopna uspořit až tři litry motorové nafty na sto ujetých kilometrů!

„Vozidla MAN TGX a TGS ideálně vyhovují požadavkům naší dopravní společnosti protože jsou inovativní a extrémně spolehlivá. Pro nás jsou zárukou nízké spotřeby paliva a v rámci provozování celé naší dopravní flotily také správné distribuce vkládané energie. A nejen to, vozidla TGS a TGX se vyznačují měkkým chodem motoru a ergonomickou kabinou zajišťující velmi dobrý výhled na dopravní provoz, což je opravdu důležitý aspekt pracoviště našich řidičů,“ shrnuje generální ředitel Laurent Souchon.

Všichni řidiči prošli školením MAN ProfiDrive. „To zajišťuje, že všichni řidiči mají svá vozidla stoprocentně po celý čas pod kontrolou a jsou navíc schopni uspořit až 12 % paliva. Být lépe proškoleni, pro řidiče znamená, mít důležitou konkurenční výhodu,“ vysvětluje Dominique Zerbib, vedoucí prodeje nákladních vozidel ve společnosti MAN Camions & Bus SAS. Školení MAN ProfiDrive je součástí balíčku opatření pro vyšší efektivitu provozu vozidel MAN EfficientLine.

Laurent Souchon dodává: „Dalším rozhodujícím faktorem v rámci naší dlouhodobé a úspěšné spolupráce je existence prodejní organizace MAN Sales Organisation ve Francii a její velmi rychlá reakce pokaždé, když byla námi kontaktována.“


Zdroj obrázku: www.mantruckandbus.cz
Zdroj informací:www.mantruckandbus.cz
Kategorie novinky: automobnilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy