topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyOslavy dvacátého výročí

aktualizováno dne 25.6.2012

automobilová

 • Slavilo se v Čestlicích i Rousínově
 • Zákazníci, partneři a zástupci sdělovacích médií
 • Dvacet let úspěchů


 • V polovině června proběhly v obou dvou centrech značky MAN v České republice, v Čestlicích u Prahy a v Rousínově na Moravě, oslavy 20. výročí působení značky MAN na trhu České republiky.

  Slavnostní večer v Čestlicích navštívilo na dvě stě padesát pozvaných hostí z řad zákazníků, partnerů a zástupců sdělovacích médií.

  Jednatel společnosti a generální ředitel Ing. Jochen Modl, MBA vyzvedl především fakt, že si VIP klienti nalezli i v takto uspěchané době dostatek času, aby se oslav zúčastnili.

  Význam důležitého okamžiku podtrhla skutečnost, že pozvané hosty přivítal v Praze také ředitel regionu „Východní Evropa“ pan Jörg Mommertz.

  Mezi VIP zákazníky a pozvanými hosty se objevili: starostka Průhonic paní Dr. Borovičková, pan Christian Autengruber z velvyslanectví Rakouska, obchodní rada rakouského velvyslanectví Dr. Seiwald a pan Milan Šimandl z velvyslanectví spolkové republiky Německo.

  Ministerstvo dopravy české republiky zastupoval pan Ing. Počta a Svaz dovozců automobilů (SDA) pan Ing. Tunkl. Oslav se zúčastnil také „otec-zakladatel“ oficiální přítomnosti značky MAN na trhu České republiky a současný majitel společnosti Tourbus pan Ing. Miroslav Kepák.

  Společnost MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. urazila za dobu své existence pořádný kus cesty. Nejenom, že se během dvaceti let několikrát zcela obměnila nabídka vozidel značky MAN, ale prodej produktů a služeb vzrostl na takovou úroveň, že dnes společnost MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. patří s ročním obratem více než 3 mld. korun mezi nejlepších sto firem v České republice.

  automobilová „Technické inovace, životnost a spolehlivost produktů, kvalita a neustálé vzdělávání a školení zaměstnanců – a v první řadě jejich pracovní nasazení. Celoplošná, dobře fungující síť servisních středisek – stejně jako optimální vybavení dílen a skladů – spojené s férovým partnerstvím s našimi obchodními zástupci a servisními partnery – ale co především – s Vámi, našimi klienty – to jsou záruky i nadále jisté budoucnosti MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.“, řekl ve své úvodní řeči pan Ing. Jochen Modl, MBA, jednatel a generální ředitel společnosti MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. „ Pouze tehdy, budeme-li mít společně odvahu požadovat za naše kvalitní služby odpovídající cenu… Ano, teprve potom dojdeme našeho cíle: i v příštích dvaceti letech patřit ke společnostem, o jejichž jménu nebude pochyb, a kterým se na trhu bude jen dařit“, dodal Ing. Jochen Modl, MBA.

  V rámci oslav 20 let zastoupení značky MAN na trhu České republiky připravila společnost MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. pro své zákazníky speciální jubilejní limitovanou edici dvaceti silničních tahačů MAN TGX EfiicientLine „Czech Twenty“, která byla slavnostně představena na VIP večeru 15. června 2012.


  Zdroj informací:www.mantruckandbus.cz
  Kategorie novinky:automobilová doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -
  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy