topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - železniční doprava - ArchivMobilní myčka Linde slaví první narozeniny

aktualizováno dne 30.1.2012

ostatní

Mobilní myčka vozíků společnosti Linde Material Handling ČR nabízí své služby již rok a za tu dobu umyla téměř 180 manipulačních vozíků v 36 různých provozech. Služba mobilní myčky prodlužuje životnost a snižuje pravděpodobnost poruchy vozíků a opotřebení a v prvním roce jejích služeb využily zejména závody potravinářského, automobilového, stavebního a dřevařského průmyslu.

Linde Material Handling ČR přišla se svým vlastním konceptem mobilní myčky na začátku minulého roku a jedná se o jediné zařízení svého druhu v celé České republice. Mytí se provádí přímo u zákazníka a zařízení ke svému provozu nepotřebuje přípojku k vodě, odpadům ani energiím. Mobilní myčka je totiž plně soběstačná, neodebírá vodu na mytí, ani znečištěnou vodu nevypouští, její použití je ekologické a nenavyšuje provozní náklady zákazníka.

Využití mobilní myčky přináší kromě důkladného čištění i řadu dalších benefitů. Je například prostředkem k okamžité diagnostice úniku olejů, eliminuje riziko vzplanutí v motorovém prostoru vozíku vlivem cizích těles, jako jsou například piliny či jiný hořlavý materiál. Myčku lze použít také pro čištění chladičů a odstranění nánosů od provozních nečistot různé povahy. V myčce lze umývat i lisovací formy či jiná zařízení.

Souprava mobilní myčky Linde se skládá z vozidla Mercedes Sprinter a speciálně upraveného přívěsu. Mytí je možné provádět horkou nebo studenou tlakovou vodou nebo párou na vozících do nosnosti 5 tun. „V praxi se v prvním roce používání myčky osvědčilo zejména mytí horkou tlakovou vodou. Doba mytí vozíku je závislá na jeho znečištění, průměrná doba mytí trvá přibližně 2,5 hodiny,“ vysvětluje Jindřich Kotyza, jednatel a ředitel společnosti Linde MH ČR. Nasazení mobilní myčky se doporučuje zejména v prašných provozech, kde je riziko vyššího opotřebení vozíků. Služby Linde mobilní myčky lze využít kdykoliv během roku při teplotě nad +2°C.


Zdroj informací:www.linde-mh.cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy