REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyNISSAN OZNÁMIL CENY NOVÝCH ČLENŮ RODINY CROSSOVERŮ

aktualizováno dne 18.6.2014

automobilová

 • Nový Juke od 339 900 Kč
 • Nový X-Trail od 643 900 Kč


 • Nissan oznámil ceny nových modelů Juke a X-Trail. Během uplynulých sedmi let hrál Nissan vedoucí úlohu v segmentu, jehož je průkopníkem. Nyní bezezbytku zužitkoval své dosavadní znalosti a na trh přicházejí dokonalé crossovery X-Trail a Juke.

  Nový X-Trail

  K přepracovaným modelům Qashqai a Juke nyní do všestranné rodiny crossoverů přibývá kompletně nový model X-Trail. Přináší nové technologie, jedinečný styl a praktičnost, která v jeho segmentu nemá obdoby. Nový model X-Trail byl poprvé představen v roce 2013 na autosalonu ve Frankfurtu. Díky němu se začíná psát nová vzrušující kapitola úspěchu společnosti Nissan v segmentu crossoverů.

  Objednávky na vůz X-Trail bude možno zadávat od června 2014 a na dealerstvích bude od srpna 2014. X-Trail přichází ve třech úrovních výbavy: Visia, Acenta a Tekna.

  Zaváděcí cena modelu X-Trail bude činit 643 900 Kč včetně startovacího bonusu v podobě servisních prohlídek na 3 roky zdarma.

  Již základní úroveň Visia zahrnuje funkce a výbavu, které jsou ve své třídě nadstandardem: klimatizace, kola z lehkých slitin, šest airbagů, světla LED pro denní svícení, pětipalcový barevný displej na přístrojovém panelu, rozhraní Bluetooth s mikrofonem, tempomat a omezovač rychlosti. V rámci technologie Aktivního ovládání podvozku Nissan je vůz již od úrovně Visia vybaven Asistentem rozjedu do kopce, Aktivním sledováním dráhy vozu a Aktivní regulací jízdy. Standardní výbava zahrnuje i posuvná a sklopná zadní sedadla a systém přepážek v zavazadlovém prostoru.

  V úrovni výbavy Acenta se seznam prvotřídní výbavy rozrůstá o automatickou dvouzónovou klimatizaci, přední mlhovky, přední stěrače s dešťovými senzory, automatické přední světlomety s čidlem soumraku, kvalitní látkové čalounění na sedadlech i na obložení palubní desky, luxusní kožený potah volantu a řadicí páky, vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce, vnitřní zrcátko s automatickým ztmavováním, přední a zadní parkovací čidla a systém Aktivní motorové brzdy (pro převodovku XTronic).

  Vrcholná úroveň výbavy Tekna zahrnuje prvky v tomto segmentu dosud nevídané, například světlomety s technologií Bi-LED, kožená sedadla, elektrické nastavení sedadla řidiče a 19palcová kola z lehkých slitin. Kromě toho obsahuje stupeň Tekna inteligentní klíč, tlačítko pro startování motoru, zadní výklopné dveře s elektrickým ovládáním a Safety Pack (pro úrovně Visia a Acenta je tato sada volitelná), která zahrnuje Nouzové brzdění s detekcí překážky vpředu, Upozornění na vybočení z jízdního pruhu, Automatické přepínání dálkových světel a Rozpoznávání dopravních značek.

  Stupeň výbavy Tekna přináší navíc Safety Shield: Inteligentní parkovací asistent, Sledování mrtvého úhlu, Rozpoznávání pohybujících se objektů a Systém podpory bdělosti řidiče.

  Nejnovější generace navigačního, informačního a zábavního systému NissanConnect, Panoramatický kamerový systém, Safety Pack a Premium Paket jsou dostupné také pro výbavu Acenta jako opce.

  Zbrusu nový X-Trail je dodáván s vyspělým turbodieselovým agregátem dCi 130, přičemž lze volit náhon na dvě kola nebo systém Nissan ALL MODE 4×4. Pro modely s poháněnou jednou nápravou je k dispozici automatická převodovka XTronic.

  V průběhu roku 2015 pak nabídku rozšíří přeplňovaný zážehový motor o výkonu 163 k.


  automobilová Nový Juke

  Inovativní Nissan Juke, jehož předchůdce před více než třemi lety stvořil podobu crossoveru v segmentu B, je nyní ve významně přepracovaném provedení připraven ještě více podpořit své silné stránky. Nový Juke je stejně jako předchozí model zcela jedinečným a originálním vozem, který potvrzuje nezpochybnitelnou vedoucí pozici společnosti Nissan na trhu crossoverů. Přináší celou řadu vzrušujících a inovativních technologií i designových prvků.

  Rozsáhlé změny zahrnují nové řešení přední a zadní části vozu, které klade větší důraz na prvotřídní vyladění a sportovní nádech, nový přeplňovaný motor DIG-T 115 nabízející vyšší výkon, úsporu a nižší emise, vylepšený motor DIG-T 190, program pro přizpůsobení, moderní výbavu včetně nového audiosystému, rozhraní pro komunikaci mezi řidičem a vozidlem NissanConnect nejnovější generace, technologii bezpečnostního systému Nissan Safety Shield, systém Nissan Dynamic Control a panoramatickou otevíratelnou skleněnou střechu.

  Díky novému modelu Juke vnesla společnost Nissan do segmentu B vlnu inovace a vzrušení. Zároveň se jí však podařilo udržet cenu vozu na přijatelné úrovni.

  Nový Juke bude k dispozici za cenu od 339 900 Kč včetně startovacího bonusu v hodnotě až 23 270 Kč:

 • servisní prohlídky na 3 roky zdarma
 • balíček příslušenství zdarma

 • Zdroj obrázku:newsroom.nissan-europe.com
  Zdroj informací:newsroom.nissan-europe.com
  Kategorie novinky: automobilová doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -
  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy