REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyNová ŠKODA Yeti pro hendikepovanou sportovkyni roku Terezu Kmochovou

aktualizováno dne 7.4.2014

automobilová

Tereza Kmochová, česká hendikepovaná sportovkyně roku, bude nyní jezdit vozem ŠKODA Yeti. ŠKODA poskytne sluchově postižené lyžařce oblíbené kompaktní SUV na roční užívání. Tato sponzorská aktivita je součástí partnerství společnosti ŠKODA AUTO a Českého olympijského a paralympijského týmu.

„Vrcholový sport v České republice leží společnosti ŠKODA obzvláště na srdci. I proto značka všemožně podporuje sportovce a sportovní svazy,“ říká Luboš Vlček, šéf prodejní organizace ŠKODA AUTO Česká republika. „Tereza Kmochová v posledních letech díky své odvaze, vytrvalosti a pevné vůli dosáhla ve svém odvětví vynikajících výsledků. Těší nás, že tuto špičkovou sportovkyni budeme moci podpořit novým vozem ŠKODA Yeti,“ dodává Luboš Vlček.

Tereza Kmochová se v roce 2013 stala pětinásobnou mistryní světa na prvním mistrovství světa neslyšících v bavorském Nesselwangu. Čtyřiadvacetiletá lyžařka je neslyšící od narození. Vedle úspěchů ve sportu hendikepovaných dosahuje rodačka z Prahy pravidelně špičkových výsledků i v závodech nehendikepovaných lyžařů. Obsadila například druhé místo v Českém lyžařském poháru 2012-2013 a v roce 2011 startovala za český tým na lyžařském mistrovství světa a na univerziádě. Vedle lyžování je koníčkem Terezy Kmochové molekulární biologie, kterou v současnosti studuje na Univerzitě Karlově v Praze.

Podporou nové hendikepované sportovkyně roku ŠKODA opět potvrzuje svou pomoc českým sportovcům. Hlavním partnerem Českého paralympijského týmu je automobilka již od roku 2001. Koncem roku 2013 byla spolupráce prodloužena až do konce roku 2016. Významnou akcí roku 2013 byla podpora hendikepovaného cyklisty Jiřího Ježka při jeho účasti na Tour de France. Jiří Ježek byl v letech 2010 až 2012 opakovaně vyhlášen českým hendikepovaným sportovcem roku.

Vedle podpory paralympijského týmu podporuje ŠKODA jako partner Českého olympijského výboru už od roku 1992 Český olympijský tým. Vrcholem olympijského angažmá v roce 2014 byly navíc zimní olympijské hry v Soči. V rámci podpory společnosti VOLKSWAGEN Group RUS, národního partnera Zimních olympijských her 2014, se ŠKODA Auto Rusko podílela na této sportovní události poskytnutím více než 500 vozidel ŠKODA (modely: Octavia, Yeti a Superb). ŠKODA AUTO se navíc podílela na prezentacích, souvisejících s olympiádou, a to jak přímo v Soči, tak v České republice. Česká televize přenášela své přenosy z olympiády přímo ze stánku značky ŠKODA v Soči.

Vedle olympijských her sází ŠKODA při svém sportovním spozoringu především na populární sporty, konkrétně na lední hokej a cyklistiku. Počátkem března prodloužila automobilka své již deset let trvající roli oficiálního partnera a dodavatele oficiálního vozu Tour de France o dalších pět let do roku 2018. Během mistrovství světa v ledním hokeji, které se bude konat v květnu 2014 v běloruském Minsku, bude značka ŠKODA významně zastoupena rozsáhlou flotilou vozů a řadou doprovodných akcí.


Zdroj obrázku:media.skoda-auto.com
Zdroj informací:media.skoda-auto.com
Kategorie novinky: automobnilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy