topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivÚplně nový Chevrolet Malibu připravený na světovou premiéru

aktualizováno dne 21.4.2011

Chevrolet v pátek uvolnil fotografii zcela nového modelu Malibu, který poté představil naživo ve 20:30 EDT 18. dubna (2:30 SEČ 19. dubna) na http://www.facebook.com/chevrolet. Zákazníci mohou posílat během představení své otázky na Twitter použitím #MalibuReveal, nebo na Facebook Chevrolet v Malibu tab. Členové týmu Chevrolet budou připraveni odpovídat na otázky během živého moderovaného přenosu otázek a odpovědí po webovém představení.

Načasování webového představení korespondovalo s debutem nového Malibu na autosalonu v Šanghaji 19. dubna. Nové Malibu se představí i na New York International Auto Show, které bude pro veřejnost přístupné od 23. dubna do 1. května.

„Nové Malibu přinese uznávané a oceňované jméno Chevrolet do nových sfér a představí ho novým divákům na celém světě,“ řekla Susan Docherty, vicepresidentka GMIO pro prodej, marketing a aftersales. „Ať už se bude Chevrolet Malibu prodávat v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Asii, Africe, anebo Austrálii, byl od začátku konstruovaný tak, aby splnil požadavky zákazníků na celém světě.“

Nové Malibu bude mít k dispozici globální nabídku úsporných a výkonných čtyřválcových motorů, spolu se šestistupňovými převodovkami, které také přispívají k hospodárné výkonnosti. Chevrolet Malibu byl vytvořený tak, aby obstál na všech trzích světa. Nové Malibu je prvním modelem Chevrolet střední třídy, který se bude prodávat celosvětově. Přijde na trh v téměř 100 zemích na šesti kontinentech a bude se vyrábět na mnoha místech, včetně Číny a dvou závodů v USA.

Malibu bolo nejprodávanějším automobilem Chevrolet a GM v roce 2010 v USA s prodejem téměř 200 000 vozů. Patří mezi nejoceňovanější Chevrolety v Spojených státech se ziskem více než 40 ocenění od roku 2008. Malibu bylo jediným vozem střední třídy, který získal ocenění Consumers Digest Automotive „Best Buy“. Malibu bylo také vyhlášeno „Top Safety Pick“ (Nejlepší bezpečnostní volba) Insurance Institute for Highway Safety během posledních dvou let.

Novým Malibu Chevrolet pokračuje v posilování svého celosvětového růstu. Největší značka General Motors je uprostřed představování globální rodiny hospodárných automobilů, do které patří modely Cruze, Volt, Sonic/Aveo Spark a Malibu. Tyto nové modely patří do čtyř největších trhových segmentů na světě, které představují 54 procent prodeje všech ne-luxusních vozidel na světě. Globální segment, ve kterém bude soupeřit, Malibu představuje 9 procent – přes 5,7 miliónu vozidel – celosvětového prodeje v roce 2010.

Vloni prodal Chevrolet celosvětově 4,26 milionu vozů, v průměru jeden automobil za 7,4 sekundy. Osm z 10 největších trhů pro Chevrolet v roce 2010 tvořily rozvíjející se trhy – Brazílie, Čína, Uzbekistán, Mexiko, Rusko, Indie, Argentina a Kolumbie. Očekává se, že rozvíjející se trhy budou tvořit více než 50 procent prodeje Chevroletů v roce 2012.

Od roku 2008, kdy bylo Malibu vyhlášené North American Car of the Year, se prodalo více než 600 000 exemplářů. 2013 Malibu představuje osmou generaci s tímto jménem, které bylo poprvé představeno v roce 1964.


Zdroj informací: www.chevrolet.cz
Kategorie novinky: automobilová doprava
image003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy