topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyRaben Group otevírá nový cross-dockový sklad v Maďarsku

aktualizováno dne 21.6.2012

Během května 2012 byl dokončen nový cross-dockový sklad společnosti Raben Trans European Hungary ve městě Dunaharaszti (v blízkosti hlavního města Budapešť). Celkové náklady této investice překročili částku 2 mil. Euro.
skladování Nový sklad zaujímá plochu o celkové rozloze 4 104 m2 a je vybaven 42 rampami, které slouží k vykládce a nakládce zásilek. Sklad je dále vybaven parkovacími místy mimo budovu na ploše 8 683 m2, vnitřními komunikacemi, moderním zabezpečovacím systémem a kamerovým systémem s plným pokrytím skladu, který zajišťuje bezpečnost a neporušenost zásilek.

“V novém cross-dockovém skladu je možné plnit stále se stupňující požadavky na distribuci mnohem lépe, což znamená efektivní a rychlou vykládku zboží díky transparentnímu a pečlivě plánovanému skladovému systému. Vysoký počet ramp nám umožňuje zatížení velkým množstvím nákladních aut současně” – říká Szabolcs Czifrik, generální ředitel Raben Trans European Hungary. Kvůli loňské akvizici a nedávným investicím se sídlem sloučených firem od konce května 2012 stalo město Dunaharaszti. V současné době Raben Trans European Hungary nabízí svým zákazníkům skladové prostory o celkové rozloze 62 500 m2 a 400 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců rozmístěných ve 14 pobočkách.

Raben Group neustále investuje do rozvoje své podnikatelské činnosti, IT a zaměstnanců. Moderní, technicky rozvinutá a vzájemně propojená síť poboček v rámci skupiny znamená nejvyšší úroveň poskytovaných služeb a zvyšování konkurenční výhody zákazníků Raben Group.

Zkušenosti získané na místních trzích, znalosti, stejně jako specifická kombinace evropského know-how a infrastruktury, umožňuje Raben Group nadále se rozvíjet. A co víc, silná finanční pozice vytváří přidanou hodnotu pro naše zákazníky v současných nejistých dobách. v “Určitě stojí za to zmínit, že v Maďarsku můžeme v příštích letech očekávat další investice ze strany Raben Group” – dodává Szabolcs Czifrik.


Zdroj informací:www.raben-group.com
Kategorie novinky:skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy