topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - železniční doprava - ArchivNový pronájem P3 v polské Poznani

aktualizováno dne 19.1.2012

ostatní

POZNAŇ, POLSKO | SPOLEČNOST CEVA SI PRONAJALA 8 630 m2 V POINTPARKU POZNAŇ ZA SPOLUPRÁCE COLLIERS INTERNATIONAL

Společnost PointPark Properties (P3) oslavila v Polsku další úspěch. Společnost Ceva Logistics, přední světový poskytovatel logistických služeb, si v PointParku Poznaň pronajala 8 270 m2 skladových a 360 m2 kancelářských prostor v rámci budovy DC1. Klientem společnosti Ceva je GlaxoSmithKline, jedna z největších farmaceutických firem na světě.

„Bylo pro nás velkou výzvou nabídnout skladové prostory jednomu z největších logistických provozovatelů v Polsku. Díky tomuto pronájmu se nám podařilo zvýšit obsazenost parku na 90 procent,“ říká Piotr Bzowski, P3 Leasing & Development Director. „Poskytnout služby společnosti Ceva a jejímu prvotřídnímu farmaceutickému klientovi pro nás znamená velký krok dopředu. Věřím, že přítomnost Ceva Logistics v PointParku Poznaň povede k dalšímu rozvoji v rámci parku,“ dodává Bzowski.

„Zástupci společností PointPark Properties a Colliers International byli ve správný čas připraveni nabídnout vysoce kvalitní prostor, flexibilní služby a profesionální přístup přesně podle našich představ,“ říká Piotr Zborowski, CEVA Senior Vice President pro východní Evropu.

Celou transakci zprostředkovala společnost Colliers International, přední poskytovatel služeb v oblasti komerčních nemovitostí. Paweł Nosal, zastupitel Colliers pro Polsko, k obchodu dodává: „Podporovali jsme společnost Ceva Logistics v jejím rozhodnutí využít skladové prostory PointParku Poznaň, protože přístupnost parku, stejně jako profesionální a flexibilní služby přesně odpovídaly požadavkům klienta a zároveň finanční podmínky vyhovovaly nabídce P3. Jsem hrdý na to, že jsme se mohli účastnit této transakce. Celý proces byl sice složitý, ale výsledek je skvělý a jsme s ním opravdu spokojeni. Bylo nám potěšením spolupracovat se společnostmi Ceva Logistics a PointPark Properties a doufám, že v budoucnu budeme mít příležitost potkat se na dalších projektech.


Zdroj informací: www.pointparkproperties.com/cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy