REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyNový Stralis Hi-Way

aktualizováno dne 9.8.2012

Společnost IVECO představila STRALIS HI-WAY

Nové standardy v efektivnosti, kvalitě a hodnotě pro zákazníka automobilová

• zredukované celkové výdaje na vlastnictví vozidla • Nižší spotřeba paliva
• Motory Euro VI s unikátní technologií HI-ESCR
• Kabina vylepšená z hlediska ergonomie, komfortu i designu
• Vyspělé systémy aktivní bezpečnosti
• Nové nástroje pro operativní management


Během dvoudenní prezentace na přelomu měsíců června a července (30. 6. - 1. 7.) společnost Iveco představila v turínském centru Fiat Industrial Village svou další generaci těžké řady vozidel - Stralis Hi-Way. Nový Stralis má velký potenciál držet krok se silnou konkurencí v sektoru těžké nákladní dopravy. Vozidlo prošlo rozsáhlými vylepšeními a modernizacemi v oblasti efektivity provozu, designu a kvality materiálů aplikovaných v kabině, resp. užitné hodnoty pro zákazníky. Z hlediska dopadu provozu nových Stralisů na životní prostředí je velkým plusem patentovaný systém vysoce účinné selektivní katalytické redukce (HI-ESCR), který byl vyvinut pro úpravu výfukových plynů motorů Euro 6.

S novým Stralisem Hi-Way hodlá Iveco posílit svou strategii, jejímž cílem je snížit zákazníkům celkové výdaje na vlastnictví vozidla (TCO - total cost of ownership). Výrobce avizuje nižší spotřebu paliva, snížené náklady na údržbu, větší spolehlivost a kvalitu, zdokonalenou kabinu z hlediska ergonomie i komfortu pro řidiče a také optimalizované operativní řízení provozu vozidla.

Alessandro Mortali, senior viceprezident divize těžkých vozidel Iveco, na mezinárodní tiskové konferenci za účasti kolem 150 domácích i zahraničních novinářů, v rámci svého vystoupení řekl: "Nový Stralis maximalizuje úspory ve všech klíčových oblastech. Tím jsme dosáhli, že celkové výdaje na vlastnictví vozidla se sníží až o 4%.” Doplnil ho Enzo Gioachin, senior viceprezident Iveco pro prodej a marketing: "Současná ekonomická situace patří k nejvážnějším, s jakými kdy musel náš průmysl zápasit. Uvedením nového Stralis HI-WAY čelíme tomuto negativnímu trendu. Našim zákazníkům nabízíme správnou kombinaci inovací, zlepšených služeb a přímého zvýhodnění nákladů. "

Stralis Hi-Way charakterizuje nová špičková technologie, se kterou splní požadavky budoucí emisní normy Euro VI. Pozoruhodný je zejména originální systém HI-ESCR vyvinutý ve Fiat Powertrain Industrial. Hodnotný celek kompletuje důkladně propracovaná kabina s vylepšenou aerodynamikou, vyspělý telematický systém, zdokonalení servisu a služeb a nejmodernější systémy aktivní bezpečnosti a podpory řidiče.

Novou generaci podrobili v průběhu vývoje důkladné revizi kvality a spolehlivosti, přičemž zkušební vozidla absolvovali 6 milionů testovacích kilometrů zaměřených na odolnost a přes 11 milionů kilometrů v reálném provozu. Výroba Stralis Hi-Way s motorem Euro 5 odstartuje v madridském závodě Iveco v polovině září tohoto roku, produkci verze Euro 6 spustí koncem ledna 2013.


Zdroj obrázku:web.iveco.com
Zdroj informací:web.iveco.com
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy