topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - železniční doprava - ArchivJungheinrich buduje další závod v Německu Výrobní podnik v Moosburgu v Bavorsku bude rozšířen o nový závod

aktualizováno dne 7.3.2012

ostatní

Hamburg. Jungheinrich optimalizuje své výrobní procesy a rozšíří výrobní kapacity: Jungheinrich Moosburg GmbH vybuduje v průmyslové zóně Degernpoint v bezprostřední blízkosti dosavadního výrobního závodu v Moosburgu nový závod pro skladovou techniku a systémové vozíky. Začátek stavby je plánován na konec dubna 2012.

Jungheinrich počítá i přes současnou nejistou situaci na trhu s dobrou perspektivou růstu v příštích letech a chce na to své výrobní závody včas připravit. V průmyslové zóně Degernpoint u Moosburgu vznikne samostatné „Centre of Excellence“ pro skladovou techniku a systémové vozíky. Tyto vozíky v současné době vyrábí kmenový závod v Moosburgu. Tam se už ale výroba nedá rozšiřovat. Projekt nového závodu představuje investici asi 40 mil. Euro. Již v roce 2008 získal podnik pro uskutečnění budoucích záměrů na své rozšíření pozemek o rozloze asi 60 000 m2 v průmyslové zóně Degernpoint. „Výstavba nového závodu je další důležitou investicí do budoucnosti našeho podniku, která nám umožní trvalý růst“, říká Hans-Georg Frey, předseda představenstva Jungheinrich AG.

V závodě v Moosburgu nyní pracuje asi 960 zaměstnanců, z toho 260 v úseku skladové techniky a systémových vozíků. Tito pracovníci se před spuštěním výroby přestěhují do téměř tři kilometry vzdáleného Degernpointu. Zahájení provozu proběhne ve druhé polovině roku 2013. Čelní vysokozdvižné vozíky Jungheinrich se budou dále vyrábět v kmenovém závodě v Moosburgu. Ve druhém kroku tam budou optimalizovány výrobní procesy a rozšířeny kapacity pro čelní vysokozdvižné vozíky (verze s elektrickým pohonem a se spalovacím motorem).

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním poskytovatelům manipulačních vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. V loňském roce se stala firma Jungheinrich již podvanácté jedničkou na trhu v ČR. Rádi Vás o tom přesvědčíme!


Zdroj informací:www.jungheinrich.cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy