REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyObchod mezi Českou republikou a Spojenými arabskými emiráty vzkvétá. Emirates SkyCargo oznamuje výsledky za rok 2013

aktualizováno dne 14.11.2013

letecka

V návaznosti na pokračující úspěšné obchodní partnerství mezi Českou republikou a Spojenými arabskými emiráty Emirates, globální společnost spojující lidi a místa po celém světě, oznámila, že od spuštění linky Praha – Dubaj v červenci 2010 přepravila mezi oběma městy náklad o celkové hmotnosti 27,2 milionů kilogramů.

Mezinárodní obchod je hnací silou českého HDP a export do zemí mimo Evropskou unii je jednou z klíčových priorit Exportní strategie České republiky do roku 2020 . Během prvních sedmi měsíců roku 2013 se Spojené arabské emiráty, podle informací dostupných na BusinessInfo.cz staly největším exportním trhem pro Českou republiku na Blízkém východě.

Mezi zboží, které bylo v posledním roce přepraveno z Prahy do Dubaje, patří především zařízení k automatickému zpracování dat, skleněné zboží, telekomunikační zařízení a přístroje pro záznam zvuku a obrazu. Tyto komodity tvoří 55 % celkového vývozu. Další zboží zahrnuje elektronické přístroje, hudební nástroje a příslušenství, čerpadla, kompresory, ventilátory a výrobky z kovů, hliníku včetně různých slitin. Česká větev společnosti Emirates SkyCargo potvrzuje tento trend, co se přepraveného zboží týče, ale také přepravila v roce 2013 mnohem zajímavější zásilky, jako je nejnovější model automobilu Lamborghini Aventador.

„Jsme velmi pyšní na výsledky našeho českého cargo týmu a doufáme, že obchodní spojení mezi oběma zeměmi bude i nadále prosperovat. Od ledna do října tohoto roku 2013 společnost Emirates SkyCargo přepravila 8,1 milionů kilogramů zboží mezi Prahou a Dubají,“ řekl Jakub Kolář, SkyCargo manažer pro Českou republiku, „věříme, že české společnosti mají potenciál pronikat na mezinárodní trhy, jako jsou Spojené arabské emiráty, a rozvíjet a posilovat český export. Tým společnosti Emirates SkyCargo bude pokračovat v tvrdé práci a podpoře firem působících na trzích v České republice a Spojených arabských emirátech. Budeme i nadále poskytovat jedinečné a vynikající služby, které umožní jejich podnikání růst.“

Důkazem výjimečné kvality služeb společnosti Emirates SkyCargo po celém světě jsou i mezinárodní ocenění, která společnost za svoji jedinečnost obdržela. Konkrétně se jedná o ceny Overall Carrier Of The Year (udělována v rámci Payload Asia Awards 2013), Cargo Airline of the Year 2013 (udělována Air Cargo Week), Cargo Airline of the Year 2013, Best Middle East Cargo Airline (obě uděleny v rámci Air Cargo News), Best Air Cargo Carrier Middle East (udělována AFSCA), Cargo Operator of the Year (udělována SCATA) a Air Cargo Excellence Award (udělována Air Cargo World).

Zdroj informací: www.skycargo.com
Zdroj obrázku: www.skycargo.com
Kategorie novinky: letecka dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy