REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - Sklady
PREMIUM ROUTE: LÍDR V OBLASTI ÚSPORY PALIVA

aktualizováno dne 23.7.2012

Spotřeba paliva nižší o dva až tři litry - takové jsou přednosti vozidla Premium Route ve srovnání s ostatními vozidly flotily společnosti Szemerey Transport Zrt, čelního hráče v oboru silniční přepravy v Maďarsku. Společnost objednáním dalších 25 vozidel znovu projevila svou důvěru k modelu Premium Route po převzetí 25 tahačů z první dodávky v roce 2011.
automobilová „Na základě výsledků námi provedených zkoušek můžeme konstatovat, že spotřeba paliva tahače Renault Premium Route je v reálných podmínkách provozu o 2-3 litry nižší než u konkurenčních vozidel”, uvedl při přebírání klíčů od 25 nových tahačů Premium Route o výkonu 460 koňských sil Lóránd Szemerey, generální ředitel společnosti Szemerey Transport Zrt, maďarské jedničky na trhu silniční dopravy.„To u tak velké flotily vozidel, jako je ta naše, představuje enormní úsporu provozních nákladů”. Spotřeba paliva představuje největší díl provozních nákladů firemního vozového parku, jehož roční výše dosahuje hodnoty 4 miliard HUF (zhruba 13 milionů eur).

Tento maďarský dopravce, jehož se společností Renault Trucks pojí již dlouholetá spolupráce, provozuje flotilu čítající 650 vozidel, z nichž více než polovina nese značku Renault Trucks. V roce 2011 již byla část firemní flotily modernizována prostřednictvím vozidel Premium Route. « „Krize maďarské dopravce poučila v tom, že efektivitu je možné a nutné posilovat i tehdy, když jsme s celkovým výkonem naší společnosti spokojeni”, uvedl při přebírání klíčů od 25 nových tahačů Premium Route o výkonu 460 koňských sil Lóránd Szemerey, generální ředitel společnosti Szemerey Transport Zrt.„Úsilí o dosažení úspor a zvyšování efektivity vozového parku jsou pro dopravce jasnou volbou”. »

Se záměrem obnovit další část své flotily se maďarský dopravce bez dlouhého rozmýšlení obrátil na společnost Renault Trucks. automobilová

Klíče od vozidel Preium Route byly předány Philippem Gorjuxem, víceprezidentem společnosti Renault Trucks pro střední a východní Evropu. Ten ve svém proslovu rovněž zdůraznil význam služeb poskytovaných při nákupu vozidel.

Společnost Szemerey Transport Zrt. vozidla pořídila díky financování od Renault Trucks Financial Services (RTFS) a současně s tím uzavřela smlouvu o celkové údržbě vozidel na pět let, fakturovanou v závislosti na počtu ujetých kilometrů. Údržba bude prováděna firmou Delta-Truck Kft., jedním z nejvýznamnějších servisů sítě Renault Trucks v Maďarsku. Výkon a úspora paliva u vozidel Premium Route budou zachovány i v budoucnu a to díky školení hospodárné jízdy, kterého se řidiči firmy zúčastní v rámci programu Optifuel.

Těžištěm aktivit společnosti je přeprava a distribuce zboží na území Maďarska. S cílem vyhovět lépe požadavkům svých zákazníků se dopravce rozhodl rozšířit své služby o mezinárodní přepravu. Vstupuje tak na kolbiště, na kterém budou moci jeho nová vozidla Premium Route plně demonstrovat ty nejlepší vlastnosti.


Zdroj informací:www.renault-trucks.cz
Kategorie novinky:automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚNAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Mezinárodní odborná konference IRIC 2012


Profesia


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy