topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyJaký ohlas má telefonická služba burzy nákladů u zákazníků?

aktualizováno dne 24.4.2012

automobilová

Před rokem začal TimoCom nabízet bezplatnou službu „to go“ využívanou na cestách. Zákazníci se díky ní mohou z mobilního telefonu informovat o aktuálních nabídkách v burze nákladů TC Truck&Cargo® a také nechat zadat vlastní nabídky vozidel. Nyní zákazníci bilancují.

S pomocí online platformy naleznou náklad i volný vůz snadno a rychle. Obtížnější je to ve chvíli, kdy je řidič právě na cestě a nemá přístup k internetu. Aby v takovéto situaci nemusel „jet naprázdno“, přišel provozovatel burzy TimoCom s řešením. Díky speciální zákaznické lince TimoCom to go se mohou uživatelé, kteří jsou zrovna na cestě, nejen telefonicky informovat o aktuálních nabídkách v burze nákladů a volných vozů, ale mohou také požádat odborníky v TimoCom, aby do burzy zadali jejich nabídku volného vozu. Službu využívají zákazníci po celé Evropě již rok.

Poslední záchrana „to go“

„Když jsem měl problémy s přístupem k internetu, stačilo jen zavolat na příslušné číslo a operátor zadal moji nabídku volného vozu do burzy. Podařilo se mi tak vyhnout se vysokým nákladům, které by pro mě znamenal výpadek nebo jízda naprázdno,“ objasňuje Piotr Romanowski z polské spedice VIKO Transport.

Victor Bodean z portugalské Campion Trans – Transportes, Lda, byl právě ve Španělsku, když se mu nedařilo připojit se pomocí USB modemu k internetu. „Pan Bodean stál celý den „naprázdno“, když si vzpomněl na TimoCom to go. Našla jsem něco přímo pro něj, takže mohl pokračovat v cestě,“ vypráví account manažerka Melania Morilla y Sousa.
Řidič Tamás Hegyi z Maďarska zdůrazňuje důležitost mobility a flexibility ve svém každodenním podnikání: „Pro moji malou firmu je tato služba velmi praktická. Když právě nemám kapacity, abych pro naše řidiče našel náklad na cestu zpět, prostě zavolají přímo na TimoCom to go.“

Bezpečná kontrola možná i bez počítače

Abychom telefonický požadavek mohli přijmout, musí zákazník zavolat z mobilního čísla, které je autorizováno v TimoCom, a musí znát své uživatelské ID. K tomu je zapotřebí, aby toto číslo bylo uloženo v adresáři dopravních kontaktů TC Profile® od TimoCom a aby zobrazení čísla nebylo při volání blokováno. Našim pracovníkům hovořícím rodným jazykem zákazníka pak k zadání příslušné nabídky postačí jen informace o požadované relaci a popis vozidla. Následně zákazník obdrží potvrzující e-mail se zadanými údaji.

Zástupce firmy TimoCom Marcel Frings má z pozitivních ohlasů uživatelů služby „to go“ radost. „Skutečnost, že TimoCom to go je dobře přijímána v rámci celé EU, nás motivuje a zavazuje zároveň. Našim zákazníkům chceme vždy nabízet skutečnou přidanou hodnotu, a ne jen zbytečnosti“, říká.


Zdroj informací:www.timocom.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy