REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyPět hvězdiček pro novou generaci Santa Fe v nárazovém testu Euro NCAP

aktualizováno dne 5.12.2012

automobilová

Nová generace modelové řady Hyundai Santa Fe získala nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v testech nezávislé organizace Euro NCAP. Podle výsledků ve všech čtyřech testovaných kategoriích je Santa Fe jedním z nejbezpečnějších vozů v historii testů Euro NCAP a lídrem ve svém segmentu.

SUV segmentu D dosáhlo v kategorii „ochrana dospělých cestujících“ 96 %, nejlepšího výsledku ve své třídě. Zkušební technici udělili modelu Santa Fe maximální počet bodů za odolnost při bočním nárazu, díky dobré ochraně všech částí těla. V kategorii „ochrana dětí“ obdržela nová generace Santa Fe 89 %, zatímco prvky, jako je elektronicky řízený stabilizační systém, přispěly k zisku 86 % v kategorii „bezpečnostní asistenční systémy“.

Nová generace Santa Fe je prvním vozem Hyundai vybaveným aktivní kapotou, která podtrhuje strategii značky Hyundai, nabízet nejvyšší úroveň bezpečnosti na evropském trhu. V případě srážky s chodcem se kapota nadzdvihne, aby pohltila větší množství nárazové energie, a minimalizovala tak riziko vážných poranění. Tento prvek přispěl k tomu, že nová generace Santa Fe získala 71 % v kategorii „ochrana chodců“.

Allan Rushforth, viceprezident a výkonný ředitel společnosti Hyundai Motor Europe, k tomu poznamenal: „Pětihvězdičkové hodnocení nové generace Santa Fe ukazuje naše úsilí vyvíjet vozy, které poskytují zákazníkům značky Hyundai nejvyšší úroveň bezpečnosti. Maximum bezpečnosti ve své třídě je u modelu Santa Fe doplněno zvýšenou hospodárností, která znamená nízké emise CO2 a nízké provozní náklady. Nová generace Santa Fe je díky tomu mimořádně přesvědčivou volbou.“

Nová generace Santa Fe je nejnovějším modelem Hyundai, který dosáhl nejvyššího hodnocení ve zpřísněných testech Euro NCAP. Pětihvězdičkové hodnocení získaly všechny osobní vozy Hyundai uvedené na evropský trh od první generace modelové řady i30 představené v roce 2007. Mezi tyto modely patří i20, ix35, ix20, i40, Veloster a nejnověji i nová generace i30.


Zdroj obrázku:press.hyundai.cz
Zdroj informací:press.hyundai.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ

NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:
-

REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek

Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI
Autopůjčovna Mělník


sidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy