topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyNBGI PE A POINTPARK PROPERTIES RUMUNSKO PODEPSALY SMLOUVU NA ARAD BUSINESS PARK

aktualizováno dne 26.6.2012

PointPark Properties (P3) uzavřela smlouvu s přední evropskou investiční společností NBGI Private Equity Limited o spolupráci v oblasti rozvoje a řízení pronájmů v průmyslovém parku ARAD Business Park. Park s celkovou rozlohou 6,5 ha aktuálně nabízí 40 000 m2 zastavěné plochy, kterou užívají nájemci z oblasti lehkého průmyslu, logistiky a distribuce. Mezi přednosti parku patří jeho výborná poloha v blízkosti centra města Arad (2,5 km) a zároveň nedaleko exitu dálnice směřující do Maďarska (50 km). Arad Business Park je velmi dobře dostupný železniční, autobusové i automobilové dopravě. Dalším plus je místní obchodní centrum situované v přímém sousedství areálu parku.

skladování „Správa parku Arad Business Park je pro P3 velikou výzvou. Jde v pořadí již o druhý projekt od našeho vstupu na rumunský trh. V současné době park nabízí 16 200 m2 skladových a kancelářských prostor k okamžitému využití a plochu o velikosti 20 000 m2 vhodnou pro Build-To-Suit projekty,“ říká Craig Maguire, Managing Director P3 Romania. „Každá hala může být upravena podle potřeb jednotlivých klientů, včetně zařízení kancelářských prostor a dalších speciálních úprav, jako např. chladící úložné prostory pro skladování potravin,“ doplňuje Maguire.

NBGI Private Equity je přední evropskou investiční firmou v oblasti private equity a venture capital se sídlem v Londýně. Společnost byla založena v roce 2000 a v současné době má ve své správě přibližně 900 milionů EUR v rámci svého portfolia různých fondů. Fond „Real Estate Fund“ investuje do nemovitostí ve střední a východní Evropě a zaměřuje se na developerské projekty a aktiva zahrnující logistické, skladové, průmyslové a obchodní nemovitosti.


Zdroj informací:www.pointparkproperties.com
Kategorie novinky:skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy