topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyHOLIDAYS Czech Airlines upravují podmínky bezplatné přepravy zavazadel, nadále zůstávají nejvýhodnější na českém charterovém trhu

aktualizováno dne 21.5..2012

letecká

HOLIDAYS Czech Airlines upravují váhové limity na bezplatné odbavení a přepravu zapsaných zavazadel na charterových letech. Tento krok je důsledkem dlouhodobě nepříznivého vývoje cen pohonných hmot, kurzu koruny a celkového vývoje na trzích charterové přepravy. Nově si budou moct pasažéři odbavit zapsané zavazadlo o maximální váze 15 kg nebo 25 kg, a to podle cestovní třídy. Případnou nadváhu zavazadel je možné si zakoupit za jednorázový poplatek 690 Kč. Tato cena zahrnuje nadváhu zavazadel již na obou letech, do i z destinace. HOLIDAYS Czech Airlines tak i nadále nabízejí nejvýhodnější podmínky pro přepravu zavazadel na českém charterovém trhu.

Pasažéři ekonomické cestovní třídy Travel si budou moct nově bezplatně odbavit jeden kus zapsaného zavazadla o maximální váze 15 kg. Klienti v obchodních cestovních třídách Plus nebo Comfort mají nárok na bezplatnou přepravu jednoho kusu zapsaného zavazadla o maximální váze 25 kg. Váhové limity nezapsaných, tj. kabinových nebo příručních zavazadel zůstávají nezměněny.

Jednorázový poplatek za přepravu nadváhy zapsaného zavazadla činí u všech cestovních tříd jednotných 690 Kč při platbě u odbavení na letišti. Uhrazení poplatku umožňuje cestujícím bez ohledu na cestovní třídu odbavit si na obou letech, tj. do i z destinace zapsané zavazadlo s libovolnou nadváhou až do maximálních 32 kg. Přičemž součet jeho tří rozměrů (délky, šířky a výšky) nesmí překročit 203 cm. Cestující v ekonomické třídě Travel si tak mohou zabalit až o 17 kg více věcí na cestu, nebo z dovolené přivézt až 17 kg dárků. Za mírný poplatek 690 Kč tak cestující získají více než dvojnásobek volné hmotnosti zavazadla.

HOLIDAYS Czech Airlines i nadále umožňují slučovat volnou hmotnost společně cestujících pasažérů (tzv. pooling). To znamená, že manželé společně cestující na dovolenou v ekonomické třídě Travel si mohou odbavit místo dvou zapsaných zavazadel po 15 kg pouze jedno o celkové váze 30 kg.

Případnou nadváhu zavazadel nebo další přepravní služby HOLIDAYS Czech Airlines, jako např. přeprava domácích mazlíčků, nadrozměrná zavazadla apod. je možné uhradit buď předem v cestovních kancelářích nabízejících tuto službu, nebo až těsně před odletem u odbavení na letišti.

Nové váhové limity na odbavení a přepravu zapsaných zavazadel na letech HOLIDAYS Czech Airlines budou účinné od 15. května 2012. v Úpravy váhových limitů na bezplatnou přepravu zapsaných zavazadel se týkají pouze charterových letů společnosti HOLIDAYS Czech Airlines. Pravidla přepravy zavazadel na pravidelných letech Českých aerolinií zůstávají beze změny.


Zdroj informací:www.csa.cz
Kategorie novinky:letecká dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy