REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyZákaznická zkušenost: Pomalu je to na houby

aktualizováno dne 14.4.2014

expresní

Jeden kilogram kvalitních lanýžů stojí přibližně 100 000 Kč. Při takové ceně je kvalitní a rychlý transport k zákazníkovi klíčovým faktorem. Právě proto společnost Trüffelkontor, specializující se na prodej lanýžů, využívá služby GO! Express & Logistics k přepravě těchto cenných hub již pátým rokem.

Lanýže jsou již více jak 2000 let považovány za jednu z nejcennějších kulinářských pochoutek. Náročné pěstování a vysoká cena z nich dělá luxusní pochoutku, která se podává pouze v těch nejlepších restauracích. Rodinná společnost Trüffelkontor sídlící v německém Waldmünchenu, příhraničním městečku ležícím necelých 30 km od Domažlic vznikla již v roce 1896 a v dnešní době patří k největším dodavatelům lanýžů pro německý trh. Ze stovky nejlepších restaurací v Německu dodává lanýže do více jak 70 z těchto podniků.

Kvalita lanýžů je zásadní a tyto houby již po dvou dnech ztrácejí na čerstvosti a začínají měknout. Z tohoto důvodu je třeba zajistit extrémně rychlý převoz od dodavatele ke klientovi. Proto společnost Trüffelkontor navázala intenzivní spolupráci s pobočkou GO! Express & Logistics v Regensburgu. Zásilky se vyzvedávají v 18:30, přes noc probíhá transport a doručení probíhá mezi 8:00 a 12:00 po celém Německu a okolních zemích. Pokud je třeba, zajišťuje GO! také Same-Day transport, víkendové doručení, nebo přímé jízdy. V nejvytíženějších dnech, jako je období Vánoc a Velikonoc, odbaví GO! na 300 zásilek lanýžů za den. Zásilky se rozvážejí jak do restaurací, tak i soukromým osobám, které si zboží objednaly přes e-shop. Lanýže se přepravují ve vzduchotěsných polystyrenových boxech s teplotou těsně nad 0° C, která je ideální pro zachování čerstvosti.

„GO! jsme si vybrali díky jejich regionálnímu působení po celém Německu, rychlostí a kvalitou služeb a také díky jejich celosvětové síti. Můžeme tak rychle obsloužit nejen klienty z Německa, ale také i z ostatních Evropských států,“ komentuje spolupráci Kajetan Seuß, majitel firmy.


Zdroj obrázku:www.general-overnight.cz
Zdroj informací:www.general-overnight.cz
Kategorie novinky:expresní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy