topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - Archiv


PointPark Poznaň vyhrává cenu za ekologickou stavbu

aktualizováno dne 12.1.2012

ostatní

Ve varšavském hotelu Marriott proběhlo 30. listopadu slavnostní předání cen EuropaProperty „Green Building Awards“. PointPark Poznaň, logistický a průmyslový park společnosti PointPark Properties (P3), vyhrál cenu Green Building Award v kategorii „BREEAM application in-process“ (Aplikace BREEAM). Prezentace Green Building Awards vyzdvihla minulé, současné i budoucí projekty, které splňují zásady udržitelného rozvoje. Toto ocenění získaly projekty, které byly metodami BREEAM nebo LEED certifikovány jako ekologické stavby.

Pointpark Poznaň a zejména hala DC3, která byla postavena jako Build-To-Suit projekt s celkovou rozlohou 23 000 m2 pro společnost PF Concept, nabízí různá ekologicky úsporná řešení. Patří mezi ně například solární panely, které šetří až 40 % ročních nákladů energie vynaložené na ohřev vody, dále úsporné ekologické osvětlení, které umožňuje snížit roční provozní náklady o 15 %, nebo výkonné topení šetřící 15 % spotřeby plynu pro ohřev kanceláří a společných prostor.

„Máme z tohoto ocenění opravdovou radost. V P3 nabízíme našim nájemcům ekologicky šetrná řešení jako standardní vybavení všech stávajících a Build-To-Suit projektů. Našim cílem je snížit provozní náklady a chránit životní prostředí. Ocenění Green Building Award pro PointParku Poznaň jen potvrdilo, jak vysokou úroveň tato řešení mají. Náš development tým v čele s Damianem Grzywaczem bude nadále pokračovat v zavádění ekologicky úsporných řešení do všech našich projektů,“ říká Craig Maguire, výkonný ředitel P3 pro Polsko.

Zdroj informací:www.pointparkproperties.com
Kategorie novinky:ostatní dopravaimage003
Vítejte,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy