REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyP3 KUPUJE SKLADY V ITÁLII A ROZŠIŘUJE SVÉ PANEVROPSKÉ LOGISTICKÉ PORTFOLIO O 200 000 M2

aktualizováno dne 28.7.2014

skladování

PointPark Properties (P3), vlastník, developer a správce evropských logistických nemovitostí, koupil pět prvotřídních logistických budov v okolí Milána o celkové rozloze přes 200 000 m2. Posiluje tak svoji pozici na italském trhu a zároveň rozšiřuje své působení v Evropě.

Čtyři logistické sklady o celkové rozloze 170 291 m2 koupila společnost P3 od fondu Logistis, jehož správcem je AEW Europe. Navíc P3 dokončila akvizici moderní nemovitosti o rozloze 32 000 m2 v Calvenzanu, východně od Milána, kterou získala od rodinné firmy CD Group. Finanční podmínky těchto dvou transakcí nebyly zveřejněny.

Ian Worboys, generální ředitel P3, k tomu uvedl: „Společnost P3 implementuje investiční program, jehož cílem je významně rozšířit naše panevropské logistické portfolio v klíčových evropských lokalitách, a to s aktivním zapojením a podporou našich akcionářů – společností TPG a Ivanhoé Cambridge. Díky těmto budovám, které se nachází v průmyslovém a obchodním srdci Itálie v okolí Milána, se počet nemovitostí, které P3 v Itálii vlastní, podstatně zvýší.“

Nové nemovitosti v portfoliu P3:

 • Logistická hala o rozloze 29 151 m2 ve městě Fagnano Olona, v blízkosti milánského letiště Malpensa. Tu si pronajímá německá společnost Deufol, specialista na logistické služby s vysokou přidanou hodnotou.

 • Nemovitost o rozloze 68 244 m2 ve městě Brignano di Gera d’Adda, východně od Milána, kterou si pronajímá poskytovatel logistických služeb Kühne + Nagel. Dopravní dostupnost se zde výrazně zlepší s dokončením nové dálnice spojující Milán a Bergamo – nemovitost bude přímo napojená na tuto 62 km dlouhou dálnici přes křižovatku Treviglio Est, která spojí východní stranu Milána s italskou dálniční sítí.

 • Prvotřídní logistický park se dvěma budovami v Castel San Giovanni, jedné z nejžádanějších logistických lokalit v Itálii. Nemovitost o rozloze 46 874 m2 si pronajímá multimodální dopravní skupina Geodis. Společnost Montcler, jedna z prvotřídních evropských značek sportovního oblečení, si pronajímá celkem 26 022 m2 ve druhé budově.

 • Nemovitost v Calvenzanu, kterou využívá Phardis Srl, logistická dceřiná společnost skupiny CD Group. Ta se specializuje na obsluhování významných farmaceutických a kosmetických firem. I tato lokalita bude výrazně těžit z dokončení nové dálnice spojující Milán a Bergamo a z přímého napojení na dálnici přes křižovatku Treviglio Est.

 • Zdroj obrázku:www.pointparkproperties.com
  Zdroj informací:www.pointparkproperties.com
  Kategorie novinky:skladování  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -
  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy