REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyHOPI prodlužuje nájem v průmyslovém parku PointPark Prague D1

aktualizováno dne 18.4.2013

ostatní

Česká logistická společnost HOPI s.r.o. prodloužila nájemní smlouvu na 45 045 m2 skladových prostor a 1 135 m2 kancelářských prostor v průmyslovém parku PointPark Prague D1.

Společnost HOPI využívá od roku 2006 prostory v PointParku Prague D1 jako distribuční centrum pro několik mezinárodních zákazníků, např. Procter & Gamble. Skladová budova byla před několika lety upravena tak, aby přispívala k ekologickému pojetí byznysu firmy HOPI. K modifikacím patřila instalace solárních panelů a úsporného inteligentního osvětlení, které společně napomohly výraznému snížení roční produkce CO2 firmy HOPI v objektu a k redukci celkových provozních nákladů společnosti o 66 %.

PointPark Prague D1 se nachází u Strančic, asi 16 km od Prahy, přímo u dálnice D1 ve směru na Brno a Bratislavu. Výstavba logistického parku byla zahájena na konci roku 2005 a v současnosti je pronajato 98 % plochy stávajících tří budov (136 200 m2). Brzy se park rozroste o další budovu s rozlohou 20 000 m2, která je momentálně ve výstavbě, a PointPark Properties (P3) vlastní v lokalitě u dálnice D1 ještě další pozemky s platnými stavebními povoleními, která umožňují okamžitou výstavbu dodatečných 20 000 nového projektu na míru. Kromě HOPI patří k nejdůležitějším nájemcům PointPark Prague D1 firmy DB Schenker, AutoKelly a PST CLC.

Rodinná firma HOPI byla založena v České republice v roce 1992 a od té doby se rozrostla na jednu z nejvýznamnějších středoevropských logistických společností, která působí v celém tomto regionu. V roce 2012 obdržela společnost HOPI od firmy Procter & Gamble (P&G) prestižní označení „Business Partner of the Year“, kterým se může pochlubit pouhých 73 dodavatelů z celého světa a které se dostává společnostem soustavně poskytujícím služby na vysoké úrovni podle interního systému řízení činnosti P&G.

Zdroj informací: www.pointparkproperties.com
Zdroj obrázku: www.pointparkproperties.com
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy