REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyP3 ZAHÁJILA PRO SPOLEČNOST FM LOGISTIC ÚPRAVU SKLADU S REGULACÍ TEPLOTY V POLSKÉM AREÁLU POINTPARK MSZCZONÓW

aktualizováno dne 27.6.2014

ostatní

PointPark Properties (P3), specializovaný investor, developer a správce průmyslových nemovitostí, zahájil vnitřní úpravy skladu DC1 s kontrolovanou teplotou o výměře 11 130 m2 v logistickém parku PointPark Mszczonów jihozápadně od Varšavy. Ty provádí dle požadavků společnosti FM Logistic, která zde uzavřela novou nájemní smlouvu. Budova DC 1 tak bude odpovídat nejvyšším standardům pro skladování a distribuci čerstvých produktů. Generálním dodavatelem je stavební firma Kajima Poland.

Piotr Wąs, Leasing and Development Director P3 Polsko, uvedl: „P3 se společností FM Logistic v logistickém parku PointPark Mszczonów udržuje dlouhodobé a úzké vztahy. Využili jsme tuto příležitost – uzavření nové nájemní smlouvy se společností FM Logistic – a zahájili jsme rozsáhlou modernizaci této nejstarší budovy parku tak, abychom ji vybavili nejmodernějším chladicím zařízením pro skladování a distribuci čerstvých produktů v souladu s náročnými technickými požadavky FM Logistic.“

FM Logistic je významný mezinárodní poskytovatel logistických služeb se sídlem ve francouzském Phalsbourgu. Společnost se řídí desetiletou obchodní strategii, jejímž cílem je zdvojnásobit velikost firmy prostřednictvím interního růstu a externího rozvoje. V FM Logistic působí přes 17 000 zaměstnanců a celkový obrat společnosti přesahuje 1 miliardu eur.

FM Logistic zaměstnává v Polsku přibližně 2 700 osob a patří tak k největším zaměstnavatelům v odvětví logistiky v zemi. PointPark Mszczonów je klíčovou součástí logistické sítě firmy a obsluhuje Polsko a další středoevropské a východoevropské trhy. Úpravy skladu, které P3 aktuálně realizuje, umožní společnosti FM Logistic nabízet špičkové zařízení ke skladování a distribuci potravin nejen v Polsku, ale také v celém regionu.

Sandra Wróblewska, Senior Business Development Manager společnosti Kajima Poland, dodává: „Jsme rádi, že jsme součástí projektu na takovém strategickém místě a že dokážeme reagovat na náročné technické požadavky FM Logistic. P3 je rychle rostoucí, hybná síla domácího i celoevropského logistického trhu a naše spolupráce s polským týmem P3 je na mimořádně profesionální úrovni.“

PointPark Mszczonów se nachází v průmyslové oblasti, která se stává dynamickým a rychle se rozvíjejícím logistickým centrem v blízkosti komunikace E67 (Varšava–Katovice) a trasy TIR 50, která spojuje dálnici A2 a silnici E77. Park je umístěn pouhých 40 minut jízdy od mezinárodního letiště v Okęcie. Jeho celková rozloha činí 318 00 m2, přičemž v současné době je k nájmu k dispozici pouze 6 100 m2. V areálu lze vybudovat dalších 230 000 m2 prostor na míru (tzv. BTS). Kromě FM Logistic využívají PointPark Mszczonów také společnosti jako např. Fiege, JMP, ID Logistics Polska, Mondi či ND Logistics.


Zdroj obrázku:www.pointparkproperties.com
Zdroj informací:www.pointparkproperties.com
Kategorie novinky:ostatníimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy