topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyP3 ZAHÁJILA VÝSTAVBU V POINTPARKU ŽILINA

aktualizováno dne 22.6.2012

skladování

PointPark Properties (P3) zahájila ve spolupráci s Optima Consulting výstavbu první etapy logistického parku v lokalitě Žilina-Strečno na Slovensku. Nová budova nabídne 6 000 m2 skladové a kancelářské plochy a bude využívána korejskou logistickou společností jako distribuční centrum pro automobilové díly značky Kia.

Slavnostní vztyčení prvního pylonu proběhlo 5. června za účasti všech zainteresovaných stran. Oslavy se zúčastnil i starosta obce Strečno, pan Dušan Štadáni, který tento projekt plně podporuje. Mezi dalšími hosty byla celá řada potenciálních klientů pro pozdější fáze projektu. Výstavba probíhá v rychlém tempu – dokončení stavby je naplánováno na srpen letošního roku.

„Z dlouhodobého hlediska je strategií P3 expanovat na Slovensku mimo Bratislavu a soustředit se na lokality jako je Trnava, Žilina, Prešov, Košice a další místa preferovaná našimi klienty. Vzhledem k nedostatku moderních skladových prostor v těchto lokalitách vnímáme Žilinský kraj jako velkou příležitost. Díky platnému stavebnímu povolení můžeme v této lokalitě nabídnout dalších 35 000 m2 skladové plochy, s dodáním projektu do 6 měsíců od podpisu smlouvy s klientem,“ říká Peter Bečár, Managing Director P3 Česká republika a Slovensko.

„Naším cílem je vybudovat v rámci dohodnutého časového harmonogramu logistický park splňující požadavky třídy A, včetně standardů poskytovaných naším partnerem PointPark Properties,“ dodává Michal Kozáček, jednatel společnosti Optima Consulting.

PointPark Žilina má celkovou rozlohu 90 000 m2, s možností okamžité výstavby 41 000 m2 skladových prostor. Žilinský region, ve kterém se park nachází, je strategickým průmyslovým a dopravním uzlem Slovenska. Park je situován v blízkosti obce Stre no, nedaleko dálnice D1 vedoucí z Bratislavy do Žiliny, Popradu a Košic a v blízkosti parku se také plánuje výstavba mezinárodní dálnice D3, která bude spojovat Slovensko s Polskem.


Zdroj informací:www.pointparkproperties.com
Kategorie novinky:skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy