REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyNejvětší gól Ligy mistrů UEFA? Během finálového zápasu začne Ford přijímat předobjednávky na nový Mustang

aktualizováno dne 15.5.2015

automobilová

Ford oznámil, že čeští zákazníci brzy dostanou první příležitost rezervovat si nový Mustang; jedinečná šance platí pro vybrané evropské země, včetně České republiky

V době mezi úvodním výkopem a závěrečným hvizdem finálového zápasu Ligy mistrů UEFA bude možné předobjednat celkem pět set nových Mustangů Fastback a Convertible

Nový Ford Mustang dorazí do Evropy příští rok

Zájemci o jeden z prvních pěti set Mustangů pro Evropu se mohou zaregistrovat na www.ford.com kde již běží odpočítávání do zahájení finálového zápasu, doprovázené informacemi o legendárním voze

Na úvodní výkop finále Ligy mistrů UEFA mezi kluby Real Madrid CF a Club Atlético de Madrid se mohou těšit nejen fanoušci vrcholové kopané, ale také evropští zájemci o nový Ford Mustang. Utkání se hraje 24. května v Lisabonu.

Společnost Ford Motor Company oznámila, že v době mezi úvodním výkopem a závěrečným hvizdem finálového zápasu bude možné předobjednat celkem 500 nových Mustangů.

Ford je oficiálním partnerem Ligy mistrů UEFA již od roku 1992. Letošní finále by mělo přitáhnout k televizním obrazovkám 70 milionů diváků v Evropě a 165 milionů celosvětově.

„Příchod nového Fordu Mustang do Evropy je událost prvořadého významu,“ řekl Roelant de Waard, viceprezident Ford of Europe pro marketing, prodej a služby. „Věříme, že otevřením předobjednávek přesně v okamžik zahájení zápasu zajistíme této události pozornost, jakou si zaslouží.“

Na výběr budou obě karosářské varianty nového Mustangu. Fastback bude k dispozici v odstínu červená Race, Convertible v barvě stříbrná Magnetic. Zákazníci se mohou rozhodovat také mezi novým přeplňovaným motorem 2.3 EcoBoost o výkonu přes 227 kW (309 k) a točivém momentu 407 Nm a vidlicovým osmiválcem o objemu 5,0 l. Ten dosahuje nejvyššího výkonu přes 313 kW (426 k) a točivého momentu 529 Nm.

Vozy z úvodní pětisetkusové série nabídnou komunikační a zábavní systém Ford SYNC 2, navigaci, vyhřívaná a odvětrávaná sedadla s černým koženým čalouněním, chromované detaily či 19palcová kola z lehké slitiny.

Fanoušci Mustangu mohou navštívit stránky www.ford.com , kde již nyní běží odpočítávání do zahájení finálového zápasu, doprovázené informacemi o slavné minulosti i slibné budoucnosti Mustangu. Během finálového zápasu se na stránkách objeví registrační formulář, jehož vyplněním se zájemcům otevře možnost pořídit si jeden z prvních pěti set Mustangů v evropské specifikaci. K vozům z této speciální série bude rovněž dodáván pamětní certifikát.

Běžný prodej nového Mustangu bude v Evropě, včetně České republiky, zahájen příští rok.


Zdroj obrázku:www.fordmedia.cz
Zdroj informací:www.fordmedia.cz
Kategorie novinky: automobnilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy