topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyPrologis Park Budapest-Sziget prvním průmyslovým zařízením v Maďarsku, které obdrželo certifikaci BREEAM In-Use

aktualizováno dne 19.7.2012

automobilová

Prologis, Inc., mezinárodní vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil úspěšné složení auditu BREEAM In-Use, v rámci nějž budova DC1 v Prologis Park Budapest-Sziget získala hodnocení „velmi dobrý“. Zařízení o rozloze 10 755 m2 je první průmyslovou budovou v Maďarsku, která certifikaci obdržela.

BREEAM In-Use je název systému, jenž pomáhá správcům budov omezit provozní náklady a vylepšit vliv stávajících budov na životní prostředí. Skládá se ze standardní, jednoduše aplikovatelné hodnotící metodologie a nezávislého procesu certifikace, který představuje snadnou a důvěryhodnou cestu k zlepšení udržitelnosti.

„Jsme potěšeni, že se DC1 v Prologis Park Budapest-Sziget stala první maďarskou budovou, která obdržela tento certifikát a věříme, že to čeho jsme dosáhli, nejen potvrzuje plnění našich závazků jako je ochrana životního prostředí pomocí energetických úspor, ale také ukazuje našim zákazníkům, že naše zařízení jsou navržena způsobem redukujícím náklady na provoz, čímž vzniká přidaná hodnota k jejich byznysu,“ řekl László Kemenes, vice prezident a market officer společnosti Prologis pro Maďarsko, „rádi bychom poděkovali našemu klientovi NCR, nájemci této budovy, za podporu a spolupráci při zpracování auditu.“

„Auditování první maďarské průmyslové budovy pro nás bylo velmi důležitou a užitečnou průkopnickou zkušeností,“ řekl Zsombor Barta, konzultant a BREEAM hodnotitel zelených budov společnosti ERM, „Profesionální přístup společnosti Prologis spolu s vysokým standardem provozních i environmentálních opatření, které již fungují, nám celý proces auditorských prací výrazně ulehčil.“

Prologis Park Budapešť-Sziget sestává ze sedmi budov o celkové rozloze přes 120 000 metrů čtverečních distribuční a s tím související kancelářské plochy a dalších 50 000 metrů čtverečních plochy připravené k další výstavbě. Park se nachází u dálnice M0 a nabízí rychlý a efektivní přístup k letišti a maďarské síti dálnic.

Portfolio společnosti Prologis v Maďarsku sestává z více než 495 000 metrů čtverečních průmyslové plochy a zahrnuje pět parků v budapešťském regionu (Gyál, Harbor Park, Százhalombatta, Szigetszentmiklós, Budaörs) a jeden v Hegyeshalomu. Prologis je vedoucím poskytovatelem industriálních nemovitostí ve střední a východní Evropě s portfoliem o celkové rozloze 3,5 milionu metrů čtverečních ve 38 distribučních parcích (údaje k 31. březnu 2012).

Více informací
Zdroj informací: Prologis
Zdroj obrázku: Prologis
Kategorie novinky: skladováníimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy