topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyPrologis Polsko představuje nový Business Development tým

aktualizováno dne 20.7.2012

Prologis, Inc., mezinárodní vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil vytvoření nového business development týmu v Polsku, který se bude soustředit na potřeby zákazníku čtyř nových vznikajících projektů v zemi.

Jako důsledek poptávky po build-to-suit projektech a předpronájmech, Prologis Polsko restrukturalizuje svůj business development tým a vynakládá další zdroje na rozšíření svého vedení, které se bude soustředit na implementaci nové výstavby, zhodnocovat pozemky společnosti a realizovat projekty v rámci klíčových trhů v okolí Strykówa, Poznaně, Wrocławy a Chorzówa, kde společnost může vystavět až 568 000 metrů čtverečních průmyslových prostor a zároveň sleduje další možnosti k potenciálnímu rozvoji. Společnost Prologis je historicky předním developerem moderních průmyslových parků a zařízení v celé střední a východní Evropě, zvláště v Polsku. Jeho nynějším plánem je reagovat na rostoucí poptávku od zákazníků a i nadále dodávat zařízení v prostředí, které je jinak značně limitované, do hlavních logistických center a koridorů v Polsku. V době příznivých tržních podmínek budeme pokračovat v naplňování potřeb našich zákazníků a poskytovat moderní, udržitelná zařízení, která jsou klíčová pro společnost Prologis.

„Klienti očekávají rychlé a spolehlivé informace, konkurence schopnou cenu a využití nejnovějších technologií u nových distribučních zařízení,“ uvedl organizátor projektu Bartosz Mierzwiak, vece prezident & market officer společnosti Prologis pro Polsko. „Sestavení nového rozvojového obchodního týmu přinese spojení našich odborných znalostí a zkušeností v oblasti developerských projektů šitých na míru s naší schopností reagovat na potřeby našich zákazníků v různých odvětvích. Tým orientovaný na zákazníky se bude skládat, jak z obchodních tak technických odborníků, bude pracovat na koncepci projektu, zajišťovat dodání projektů v souladu s očekáváními v určeném čase a v rámci stanoveného rozpočtu.“

Vedoucí týmu se stane Ewa Zawadzka, která přes pět let zastávala pozice senior manažerky společnosti Prologis pro pronájem. Na pozici ředitelky pro rozvoj obchodu bude podporována Krisem Pauwelsem, mezinárodním specialistou projektů na míru a vice preszidentem & Account Managerem společnosti Prologis. Dalším členem týmu se stane Marek Fisher, manager pro rozvoj obchodu a projekty s více než 30lety zkušeností z oblasti výstavby nemovitostí a sedmi lety zkušeností ze společnosti Prologis.

„Jsem rád, že byl tým sestaven ze zkušených spolupracovníků naší společnosti,“ řekl Bartosz Mierzwiak. „Každý člen týmu už zná pracovní postupy ve společnosti Prologis a je si vědom našich budoucích cílů. Během posledních třech let jsme tvrdě pracovali, abychom popohnali výstavbu v Polsku kupředu a v součastné chvíli je vše připravené k jejímu zahájení. Náš nový tým se bude plně soustředit na úspěšné dokončení našich projektů.“


automobilová automobilová automobilová

Zdroj informací: Prologis
Zdroj obrázku: Prologis
Kategorie novinky: skladováníimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy