REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyPrologis postaví třetí budovu na míru v parku Wroclaw V

aktualizováno dne 17.4.2013

ostatní

Prologis, Inc., přední mezinárodní vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil, že v prvním čtvrtletí roku 2013 podepsal dohodu o výstavbě projektu na míru (build-to-suit) v Prologis Park Wroclaw V pro společnost Tradis, která je součástí Eurocash Group. Jde o třetí budovu na míru postavenou v tomto parku za posledních méně než 24 měsíců.

Ewa Zawadska, business development director Prologisu v Polsku, řekla: „Jsme nadšeni, že si Tradis pro stavbu nové budovy vybral za partnera právě Prologis. Je to pro nás opravdu významný zákazník a my se velmi těšíme na další posilování našich vztahů. V Prologis Park Wroclaw V jde již o třetí projekt na míru za poslední méně než dva roky, což jen potvrzuje strategický význam této klíčové lokality a zároveň vysílá pozitivní signály širšímu polskému trhu.“

V prvním čtvrtletí roku 2012 společnost Prologis předala projekt na míru o rozloze 19 100 metrů čtverečních společnosti UPM Raflatac, která je vedoucím poskytovatelem samolepicích etiket. Aktuálně pak ve čtvrtém čtvrtletí roku 2012 podepsala smlouvu na výstavbu budovy na míru o rozloze 17 800 metrů čtverečních pro vedoucího velkoobchodního i maloobchodního dodavatele bílého zboží a elektroniky.

Na parcele o rozloze 70 hektarů nabízí Prologis Park Wroclaw možnosti k další výstavbě, celkem zde lze vybudovat až 290 000 metrů čtverečních. Park se nachází v těsné blízkosti budoucího obchvatu Wroclavi, 3 kilometry na jihovýchod od křižovatky Wroclaw Bielany, kde se kříží rychlostní silnice A4 vedoucí z Berlína na Ukrajinu se silnicí E261.

Se čtyřmi distribučními parky a 17 budovami o celkové rozloze 360 000 metrů čtverečních je Prologis největším poskytovatelem průmyslových nemovitostí v regionu Wroclawi.

Zdroj informací: www.prologis.com
Zdroj obrázku: www.prologis.com
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy