REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyRaben Group investuje v Německu

aktualizováno dne 6.9.2012

skladování

Dne 31. srpna 2012 došlo k oficiálnímu otevření nového skladu Raben Group v Norimberku.

Veškerá činnost byla přesunuta z původních budov do nové k 3. září. Investice v Norimberku zahrnuje nové kanceláře, vysoko-úložný sklad a také cross-dock.

“Nové prostory pro skladování zboží mají kapacitu 15 000 m2 a součástí je také cross-dock na ploše 8 000 m2. Do tohoto skladu jsme investovali částku okolo 18 mil. EUR. Norimberk je důležité město pro německou ekonomiku a je vstupní branou pro Raben Group – to je také důvod proč jsme se rozhodli vybudovat náš sklad právě zde. Díky novému a efektivnímu cross-docku můžeme optimalizovat naše služby a věříme, že to bude zároveň přínosem pro naše zákazníky. “ – říká Ewald Raben, generální ředitel Raben Group.

Tato investice v Norimberku je pouze jednou z mála, kterou Raben dokončil na území Německa v posledních dvou letech. Raben Group má také nové sklady ve městech Wuppertal, Würzburg a Mittenwald u Berlína.

“Našim zaměstnancům je v této lokalitě nyní k dispozici 1 673 m2 moderních kancelářských prostor. Je pro nás důležité zajistit, aby naši lidé pracovali v příjemném prostředí a to je také důvod, proč jsme se rozhodli investovat do nových kanceláří. Stojí za to zmínit, že nový sklad je vybaven režimem kontrolované teploty a je zde tedy možné skladovat zboží, které takovéto podmínky vyžaduje, např. jídlo.” – říká Helmut Huber, Brand Manager.

79 ramp místo původních 55 dotváří odpovídající podmínky pro rychlou a flexibilní reakci na požadavky našich zákazníků – a to i v případě, že se objem přepravy zvýší. Díky kamerovému monitorovacímu systém, který v současné době čítá 114 kamer, je možné sledovat celou plochu skladu a tak mít pod kontrolou všechny zásilky. Díky tomuto systému lze veškeré procesy dokumentovat, analyzovat a v případě potřeby upravovat. Dále je nutné dodat, že nová budova skladu je vybavena velmi účinným ESFR systémem s rozprašovači vody (tzv. sprinklery), které znamenají nejvyšší úroveň požární bezpečnosti.


Zdroj obrázku:www.raben-group.com
Zdroj informací:www.raben-group.com
Kategorie novinky: skladováníimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy