topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivRegioJet otevře ve čtvrtek prodejní kancelář na pražském hlavním nádraží.

aktualizováno dne 12.4.2011

Tento týden ve čtvrtek 14. dubna 2011 otevře RegioJet oficiálně svou první prodejní kancelář na pražském hlavním nádraží. Bude se jednat o první prodejní místo dopravce RegioJet v České republice. Do zahájení provozu vlaků RegioJet bude sloužit jako prodejní kancelář mezinárodních jízdenek, dále jako prodejní místo jízdenek na autobusy Student Agency express a také doplňkových služeb – zejména cestovního pojištění, služeb autopůjčoven a zprostředkování ubytování v zahraničních destinacích. Prodejní kancelář je umístěna na severní (levé) části prodejního podlaží vlevo od pokladen ČD centra (jedná se o bývalé prostory cestovní agentury Wasteels). Další prodejní kancelář RegioJet na pražském hlavním nádraží bude otevřena v červnu na stejném podlaží – na pravé straně od ČD centra. Zákazníci tak najdou prodejny jízdních dokladů na spoje všech dopravců blízko vedle sebe v jedné prodejní zóně.

Student Agency ve spolupráci s Deutsche Bahn zahajuje prodej mezinárodních vlakových jízdenek

Tento týden zahájí skupina Student Agency také prodej mezinárodních vlakových jízdenek, a to díky napojení na prodejní a rezervační systém DB Bahn. Jízdenky bude možné v první fázi přímo zakoupit na prodejních místech RegioJet na hlavním nádraží v Praze, dále v prodejních kancelářích v Praze na Ječné ulici 37 a v Brně v kanceláři v centrále Student Agency v Domu pánů z Lipé na náměstí Svobody.

Vlakové jízdenky bude nicméně možné objednat v kterékoli pobočce Student Agency v České republice. Zákazníkovi budou následně připraveny do druhého dne k vyzvednutí na jím zvolené pobočce nebo zaslány poštou přímo domů. V dalších týdnech bude spuštěna také možnost internetového či telefonického nákupu těchto jízdenek.

Díky prodeji ze systému DB Bahn budou mít zákazníci možnost zakoupit široké portfolio mezinárodních jízdenek – včetně nejvýhodnějších nabídek pro cesty z České republiky do Německa či dalších západoevropských zemí. V nabídce je kompletní portfolio slevových produktů, jako jsou například jízdenky Europa Spezial či nejrůznější víkendové či skupinové slevy pro cestování do a po Spolkové republice Německo. Přímo u přepážky je tak možné koupit za nejvýhodnější ceny jízdenky z České republiky do Německa či dál, stejně jako jízdenky na cestování v dalších evropských zemích - například rychlovlaky vlaky Eurostar (Londýn – Paříž / Brusel), TGV (Francie), AVE (Španělsko) nebo jízdenky vlakové spoje v jednotlivých evropských zemích. V prodeji jsou také například jízdenky na Expressbus provozovaný DB mezi Prahou a Norimberkem – a to za ceny začínající již na 19 EUR (v příslušném přepočtu na Kč)

Příklady cenových nabídek jízdenek DB prodávaných Student Agency:
Praha - Drážďany cena od 19 EUR (EC)
Praha - Berlín cena od 29 EUR (EC)
Praha - Hamburg cena od 39 EUR (EC)
Praha - Norimberk cena od 19 EUR (Expressbus DB)
Praha - Frankfurt cena od 29 EUR (ICE)
Praha - Brusel cena od 58 EUR (Expressbus + ICE)
Praha - Paříž cena od 58 EUR (Expressbus + ICE)
Praha - Amsterodam cena od 58 EUR (Expressbus + ICE)
Praha - Bazilej SBB cena od 58 EUR (Expressbus + ICE)
Poznámka: jedná se o cenové nabídky, které vycházejí z ceny stanovené v EUR a jsou podle aktuálního kursu přepočítány do Kč.


Zdroj informací: www.studentagency.cz
Kategorie novinky: železniční doprava
image003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy