topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyRegioJet navyšuje kapacitu vlaků na trase Praha – Ostrava – Havířov o 600 míst denně.

aktualizováno dne 20.4.2012

železniční

Nabídku většího počtu míst podpoří nové základní ceny jízdenek na pobočkách - RJ Promo. RegioJet zlevňuje také ceny na internetu. Cílem je rychle oslovit rozšířenou kapacitou především cestující vlaků kategorií EC, IC, Ex a R Českých drah a nabídnout jim více míst, nejlepší služby a ceny.

O 600 míst denně více v prodeji, možnost pro další cestující přejít na vlaky IC RegioJet

RegioJet navyšuje tento týden skokově kapacitu svých vlaků na trase Praha – Ostravsko o dalších 600 míst denně. Celková přepravní kapacita, kterou nyní mohou cestující denně využít ve vlacích IC RegioJet, činí přibližně 2900 míst k sezení. Nová místa dává dopravce do prodeje díky nasazení dalších vozů do provozu. Ty absolvovaly interiérové a exteriérové úpravy tak, aby odpovídaly standardům dopravce RegioJet.

O více než čtvrtinu vyšší kapacita vlaků IC RegioJet jezdících v obou směrech 7x na trase Praha – Pardubice – Olomouc – Ostrava – Havířov (jeden pár spojů zajíždí až do slovenské Žiliny) umožní uspokojit vysokou poptávku po cestování vlaky IC RegioJet (aktuální průměrná obsazenost je cca 85 %).

„Potom, co jsme už do našich vlaků přetáhli řadu zákazníků z pendolin, chceme nově přidaná místa rychle obsadit zejména cestujícími vlaků EC, IC, Ex a rychlík Českých drah. Jejich poptávku jsme často nemohli uspokojit. Zejména proto, že tito zákazníci si kupují jízdenky až několik minut před odjezdem přímo na nádraží, kdy naše vlaky jsou už vyprodány v předprodeji přes internet. Nyní máme pro tyto zákazníky více míst a zároveň nové základní ceny jízdenek RJ Promo na pobočkách“, říká Radim Jančura majitel RegioJet a skupiny Student Agency.

Nové základní ceny RJ Promo na prodejních místech, ještě nižší ceny na internetu

V souvislosti s navýšením kapacity spojů IC RegioJet a s cílem oslovit především nové zákazníky, kteří zatím cestují vlaky EC, IC, Ex a R Českých drah, spustí RegioJet od pondělí 23. dubna novou tarifní nabídku RJ Promo. Zákazníkům nabídne na prodejních místech jízdenky za stejnou základní cenu, jako je nabídka ČD Promo na jednotlivých trasách. Například jízdenka na trasu Praha – Ostrava tak bude od pondělí nově prodávána na pobočce RegioJet až do doby odjezdu spoje nebo vyprodání jeho kapacity za základní cenu 295 Kč. RegioJet dále zvýhodňuje ceny internetových a akčních jízdenek. Nejvýhodnější cena akčních jízdenek na internetu pak bude například pro trasu Ostrava – Praha stát 210 Kč, běžná internetová jízdenka zlevňuje na 290 Kč. Podobně to platí i o dalších trasách.Novou nabídku připravil také pro zákazníky spojů IC1006 a IC 1013 z a na Slovensko. Nová tarifní nabídka pro cestování ze Žiliny / Čadce / Kysuckého Nového Města na Ostravsko či do Českého Těšína je také výhodnější než nabídka tarifů tzv. Malého pohraničního styku ČD a ZSSK.

Kromě nových cen, mají zákazníci samozřejmě nárok na veškeré služby odpovídající standardům RegioJet:

železniční
 • Rezervace a garance místa vždy jako součást jízdenky zdarma
 • Denní tisk zdarmaTeplé a studené nápoje zdarma
 • Denní tisk zdarma
 • Připojení k internetu zdarma
 • A další služby za výhodné ceny z palubního menu a nabídky RegioJet


 • Samozřejmostí je přítomnost a péče palubního personálu RegioJet o cestující v každém z vozů.

  Nová prodejní místa u provizních prodejců

  Navýšení kapacity vlaků RegioJet podpoří také otevření nových prodejních míst u provizních prodejců v místech, kde RegioJet nemá své vlastní pobočky. Nově si cestující budou moci koupit jízdenky na vlaky IC RegioJet a to za výhodné ceny RJ Promo u provizních prodejců v Českém Těšíně, Hranicích na Moravě, Třinci, Čadci, Kysuckém Novém Mestě a Žilině.


  Zdroj informací:www.studentagency.cz
  Kategorie novinky: železniční doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ  banner.bmp, 170kB


  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -
  banner.bmp, 170kB


  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
  Zákony on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy