REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyTŘÍSTÝ RENAULT PREMIUM ROUTE PRO SPOLEČNOST DARTOM

aktualizováno dne 22.8.2012

Polská přepravní společnost Dartom převzala svůj v pořadí již třístý Premium Route. Vozidlo vybaveno motorem Euro 5 DXi 11 o výkonu 460 koňských sil odpovídající normě EEV bylo společností Dartom zvoleno díky své efektivitě a kvalitě služeb poskytovaných výrobcem.

automobilová

Polský přepravce Dartom v květnu rozšířil svůj vozový park o třístý kamion značky Renault Trucks. Jedná se o model Premium Route 460 vybavený motorem DXi 11 Euro 5 EEV a automatizovanou převodovkou Optidriver+. Kabina vozidla se zvýšenou úrovní střechy nabízí řidičům výbavu: topení a klimatizaci, chladničku, přední sedadla se vzduchovým odpružením a dvě lůžka. Po předání jubilejního vozidla společně s dalšími novými posilami od francouzského výrobce byli řidiči za asistence specialistů ze společnosti Renault Trucks seznámeni s přednostmi těchto vozidel.

Viceprezident společnosti Renault Trucks pro střední a východní Evropu Philippe Gorjux při předávání klíčů od třístého vozidla Premium Route zdůraznil své „skutečné potěšení ze spolupráce se zákazníky, jako je společnost Dartom, ” k čemuž dodal, že „tato firma má bohatou historii a společnost Renault Trucks je velmi hrdá na to, že je její součástí. Společnost Dartom oceňuje spolehlivost a nízkou spotřebu našich kamionů. Naše společnost jí na oplátku garantuje kompletní asistenci. Jsem přesvědčen, že tato spolupráce je výhodná pro obě strany a věřím v její pokračování v budoucnu.”

Vozidla značky Renault Trucks slouží ve flotile společnosti Dartom již od jejího založení v roce 1990. Zakladatelé firmy si tehdy pořídili svá první ojetá vozidla této značky. Když společnost Dartom v roce 1996 obdržela licenci pro mezinárodní přepravu zboží, rozhodl se přepravce pro nákup svých prvních nových vozidel. Volba padla na Premium Route. Společnost Dartom, jejímiž hlavními destinacemi jsou Maďarsko a Česká republika, v současnosti pokrývá celou západní i východní Evropu od Francie až po Rumunsko.


Zdroj obrázku:www.renault-trucks.cz
Zdroj informací:www.renault-trucks.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy