topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - Archiv


NOVÝ RENAULT TWINGO r.s. – JEDINEČNÝ SPORTOVNÍ DESIGN, zdroj vášně a emocí

aktualizováno dne 28.2.2012

 automobilová

Po uvedení nového Renaultu Twingo na trh koncem roku 2011 přijde letos na jaře Renault Sport s novým Twingem R.S. : Jedinečný a smyslný design sportovní verze nového vzhledu Renaultu zaručuje potěšení z jízdy a vzrušení.

Veškeré odborné zkušenosti divize Renault Sport Technogies jsou začleněny do koncepce sportovních a závodních automobilů.

Obsah emisí CO2 snížen na 150 g CO2/km a kombinovaná spotřeba snížena na 6,5 l/100 km.

Je kladen požadavek na vysokou kvalitu, síť odborníků zaručuje špičkovou odbornost.

Bude uveden na trh ve 20 zemích. V České republice budou objednávky otevřeny od 1.3.2012, cena začíná na 369 900 Kč.

Skutečné sportovní vozidlo.

Nové Twingo R.S., dostává dynamickou masku se čtyřmi světlomety a do středu předního nárazníku lamelu typu F1. Tento stylistický rys je nyní dostupný pro celou řadu Renault Sport a je připomínkou úspěchu Renaultu ve Formuli 1. Na konci května bude k dispozici na přání symbolický odstín žlutá Sirius. Zadní část je opatřena sportovním spoilerem na zadních vyklápěcích dveřích, nárazníkem se specifickým difuzorem a aerodynamickými nástavci podběhů zadních kol. Vnější linii je také možné zkrášlit pomocí designového balíčku s variantou ocelově šedého odstínu současně u lamely F1, krytů zpětných zrcátek a střešního spoileru R.S. a chromovým nádechem u ozdobných krytů mlhových světel. K dispozici jsou rovněž nové 17palcové slitinové ráfky Gana černé, v jejichž středu je umístěna zkratka R.S., která je hrdým podpisem jejich původu. V interiéru nového Twinga R.S. se objevuje žluté prošívání (na volantu, sedadlech, krytu palubní desky), které je sladěno se značkou a dalšími modely Renault Sport. Palubní deska s konzolou rádia, otáčkoměr a boční výdechy jsou zvýrazněny doplňkovými prvky v odstínu černá lesklá. Bílá dekorace je v horní části volantu, na sedácích a opěradlech sedadel a na lemování otáčkoměru.

Komplex odborných zkušeností a dovedností divize Renault Sport.

Renault Sport Technologies maximálně využívá svých odborných zkušeností v oblasti automobilových závodů, aby nabídl nové Twingo R.S., které je kombinací potěšení z jízdy a sportovních zážitků: „agresivní“ atmosférická pohonná jednotka: 1,6 16V R.S. s výkonem 133 koní (98 kW) při 6 750 ot/min a točivým momentem 160 Nm při 4 400 ot/min, vysoká úroveň jízdní stability se sériově vyráběným podvozkem Sport a dokonce i na přání s podvozkem Cup (světlá výška snížena o 4 mm) (neobvyklá nabídka v této kategorii), bohatě dimenzovaný brzdový systém: přední kotouče o průměru 280 mm a zadní kotouče o průměru 240 mm, nevídaná nabídka u malého sportovního vozidla: R.S. Monitor – funkční a „zábavný“ palubní telemetrický počítač.

Požadavek na kvalitu poskytovanou sítí odborníků.

Twingo R.S., uvedené na trh v září 2008, se umísťuje s počtem 10 000 prodaných kusů k dnešnímu dni na stupni vítězů nejprodávanějších vozidel v Evropě v segmentu A – vysoce výkonná vozidla. Nové Twingo R.S. se stejně jako jeho „sourozenci“ Clio R.S. a Mégane R.S. spoléhá na síť 350 specializovaných prodejních míst Renault Sport ve světě poskytujících odborné služby zaměřené na sportovní vozidla.

Zdroj informací:http://www.renault.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy