REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - Sklady
Jungheinrich představuje elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík

aktualizováno dne 25.7.2012

Nové vozíky Jungheinrich jsou obratné a kompaktní stroje, které se svým rozsáhlým volitelným vybavením zajišťují ještě vyšší efektivitu při běžném používání.
skladování Jungheinrich uvede v létě 2012 na trh nový elektrický ručně vedený vysokozdvižný vozík stavební řady EJC. Ručně vedený vozík EJC 110/112/212 dokáže zvedat břemena o hmotnosti až 1 200 kg, dosáhne do výšky 4, 70 m a je velmi hospodárný, zejména při používání na krátké vzdálenosti. Elektrické ručně vedené vysokozdvižné vozíky úplně nové konstrukce se vyrábí v závodě Jungheinrich v Norderstedtu.

„Při vývoji jsme kladli zvláštní pozornost na hospodárnost této stavební řady vozíků“, říká Stefan Hirt, vedoucí produktového managementu ručně vedených vozíků u firmy Jungheinrich. Vysokou hospodárnost vozíků EJC umožnilo „perfektní sladění asynchronních motorů se systémovým řízením vyvinutým ve firmě Jungheinrich“.

Dalším hospodárným aspektem nového vozíku jsou velmi nízké náklady na údržbu. Při případné výměně kola se vozík nemusí úplně zvedat. Opěrné kolo se dá – v případě potřeby – demontovat několika jednoduchými manipulačními kroky. Servisní otvory v předním krytu vozíku umožňují v případě potřeby rychlou a především levnou výměnu bandáží.

Rozsáhlé volitelné vybavení doplňuje a uzavírá téma „hospodárnosti“ vozíku EJC 110/112/212. Např. nová nabíječka – volitelně s funkcí rychlonabíjení – zajistí velmi krátké časy nabíjení během jedné směny. Vestavěnou nabíječku je možné použít i pro větší baterie s kapacitou až 375 Ah. Nabíječka má elektrické krytí IP 54, to znamená, že je odolná proti prachu a vlhkosti. Vozík EJC typ 212 s vestavěnou nabíječkou je možné použít v chladírnách. Vozík EJC typ 112/212 automaticky sníží rychlost spouštění v posledních 300 mm pro maximálně šetrné uložení skladovaného zboží.

Nové vozíky jsou vhodné i pro používání ve skladech s úzkými pracovními uličkami a omezeným prostorem. V těchto místech dokáže vozík se svisle postavenou ojí a stisknutým tlačítkem plíživého pojezdu manévrovat velmi bezpečně a efektivně.

Praktické odkládací plochy na přístrojové desce

Při konstrukci nové řady vozíků byla navíc optimalizována také řada ergonomických vlastností vozíku, např. přihrádky pro uložení tužek a nožů nebo speciální přihrádka pro uložení dokumentů tak, aby byly neustále po ruce. „Přídavné odkládací plochy na přístrojové desce vozíku se mohou zdát banální, pro obsluhu jsou ale v praxi vždy velmi důležité“, říká dále Stefan Hirt.

Společnost Jungheinrich patří v celosvětovém měřítku k předním poskytovatelům manipulačních vozíků, skladové techniky, logistických systémů a služeb pro kompletní vnitropodnikovou logistiku. V loňském roce se stala firma Jungheinrich již pojedenácté jedničkou na trhu v ČR. Rádi Vás o tom přesvědčíme!


Zdroj informací:www.jungheinrich.cz
Kategorie novinky:skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚNAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Mezinárodní odborná konference IRIC 2012


Profesia


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy