topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyRychlejší celní odbavení - schválený příjemce

aktualizováno dne 6.4.2012

ostatní

Společnost Gebrüder Weiss získala certifikát AEO.

Službu celního odbavení a celního skladu nabízíme zákazníkům v rámci komplexnosti našich logistických, dopravních a celních služeb.

V Evropské unii byly novelizovány celní předpisy v souvislosti s bezpečnostní v mezinárodním obchodě, které vedou ke zpřísnění fyzických kontrol zboží, které je dováženo nebo vyváženo z EU. Přísnější předpisy mají za následek zlepšení bezpečnostní situace, ale i zpomalení dopravních a celních operací. V souvislosti s minimalizací dopadu těchto opatření byl zaveden institut oprávněného ekonomického subjektu (tzv. AEO Authorised Economic Operator). Držitelé certifikátu AEO mají snadnější přístupu k zjednodušeným celním postupům a rovněž jsou zvýhodněni sníženou frekvencí provádění fyzických celních kontrol.

Společnost Gebrüder Weiss dne 8.2.2012 získala certifikaci AEO. Získání certifikátu je podmíněno pečlivou přípravou a prokázáním, že společnost splňuje náročná kritéria z celní, účetní, logistické a bezpečnostní oblasti, disponuje odpovídajícím IT řešením a spolehlivě hradí své závazky. A proto Ředitelství cel uděluje tuto certifikaci pouze dlouhodobě spolehlivým a finančně stabilním společnostem. Získáním tohoto certifikátu naše společnost potvrzuje neustálé budování jednoho z hlavních strategických pilířů společnosti - dokonalého servisu.

S uvedenými výhodami, které certifikace umožňuje, jsme i nadále schopni udržet a poskytovat vysoký standard v kvalitě našich služeb. Rovněž jsme schopni nabídnout rychlejší a bezpečnější zpracování vašich zásilek.


Zdroj informací:www.gw-world.cz
Kategorie novinky: ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy