topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivScania jedním z Top 100 nejvýznamnějších inovátorů na světě

aktualizováno dne 9.1.2011

automobilová

Scania byla označena informační agenturou Thomson Reuters za jednoho z Top 100 nejvýznamnějších světových inovátorů. Ocenění získala za své inovativní technologie a jejich uvádění na trh.

Podle Thomson Reuters jsou v Top 100 společnosti, které se ve velkém rozsahu věnují výzkumu a pracují na zlepšeních, jsou uznávány patentovými úřady po celém světě jako inovativní a jejichž vynálezy mají globální význam.

"Být označen za součást Top 100 celosvětových zlepšovatelů je prestižní uznání. Potvrzuje závazek společnosti pokračovat v inovacích globálně a chránit nápady a komerční využití vynálezů", píše Thomson Reuters.

Scania má ve svém portfoliu 3 000 patentů. V loňském roce Scania požádala o patent na 223 vynálezů, což je pro společnost rekordní číslo.

"Hlavní část vynálezů pochází od našeho výzkumného týmu, ale některé z nich jsou myšlenky, které přijdou z našich produkčních oddělení" říká Stina Sjögren Paulsson, manažer patentů Scania. "Většina patentů je následně použita ve výrobě Scanie", dodává.

"Vzdáváme poctu těmto společnostem a jejich manažerům pro jejich inovativní přístup, který stále rozvíjejí a pro jejich závazek chránit intelektuální majetek," řekl David Brown, prezident IP Solutions Division společnosti Thomson Reuters.

O společnosti Scania Czech Republic Scania Czech Republic s.r.o. je dceřinou společností švédské firmy Scania CV AB, jednoho z vedoucích světových výrobců nákladních vozidel, autobusů, průmyslových a námořních motorů. Pro rok 2010 získala automobilka prestižní ocenění Truck roku 2010. Na českém trhu působí Scania od roku 1994 a dlouhodobě zde patří mezi nejoblíbenější značky. Společně s nezávislými dealery pracuje pro Scania CZ na 470 zaměstnanců. www.scania.cz Kontakt: Scania Czech Republic s.r.o., Tomáš Patočka , tomas.patocka@scania.cz , tel.: 739 543 624

Zdroj informací: www.scania.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy