topleft toplogo
toprightCzechInvest je mimořádným členem SČLP

aktualizováno dne 28.12.2011

letecká

Podpora stabilního růstu českého leteckého průmyslu, vytvoření ideálních podmínek pro nové výrobní programy od globálních firem a nová pracovní místa. To jsou cíle agentury CzechInvest a Svazu českého leteckého průmyslu. Společnými silami teď budou propagovat český letecký sektor v zahraničí, budou se podílet na zvyšování výrobních kapacit leteckého průmyslu v České republice a rovněž se zaměří na vzdělávání v oboru.

„CzechInvest se stal členem Svazu českého leteckého průmyslu, protože letecký a kosmický průmysl je jedním z našich prioritních sektorů,“ říká generální ředitel agentury CzechInvest Miroslav Křížek a dodává: „To mimo jiné znamená, že propagujeme český letecký a kosmický sektor v zahraničí, lákáme do České republiky zahraniční investory a snažíme se je propojit s českými firmami, jejichž výroba, výzkum i vývoj jsou na špičkové úrovni.“

„Členství CzechInvestu je vyústěním naší dlouhodobé spolupráce v oblasti podpory a rozvoje leteckého průmyslu v ČR a vzdělávání a jsem přesvědčen, že výrazně přispěje k realizaci cílů Svazu,“ uvedl Ladislav Šimek, prezident Svazu českého leteckého průmyslu.

„O spolupráci s českými leteckými firmami je ve světě zájem. V říjnu letošního roku CzechInvest například prezentoval české letecké firmy na The International Aerospace Conference for the SMEs v Tokiu,“ upozorňuje Radek Šoltys, ředitel Divize investic agentury CzechInvest. Zástupce CzechInvestu byl přitom představitelem jediného evropského státu, který dostal na akci prostor.

České letecké firmy už mají se spoluprací na programech zahraničních firem zkušenosti. Například třetí největší výrobce letadel na světě brazilská firma Embraer a největší česká společnost na výrobu letecké techniky AERO Vodochody a.s. spolupracují na vývoji a výrobě nového vojenského transportního víceúčelového letounu KC-390.

Zdroj informací: www.sclp.cz
Kategorie novinky: letecká dopravaimage003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy