REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladySEAT PŘIPRAVIL NA LÉTO ŘADU AKČNÍCH NABÍDEK

aktualizováno dne 7.2.2014

automobilová

ATRAKTIVNÍ FINANCOVÁNÍ, ZVÝHODNĚNÍ, AKČNÍ PAKETY A VÝKUP NA PROTIÚČET

 • Zvýhodnění 30 000 Kč s financováním SEAT Plus od SEAT Finance
 • Bonus 20 000 Kč pro Leon 5D při poskytnutí ojetého vozu na protiúčet
 • Vybrané modely SEAT s celkovým zvýhodněním až 84 000 Kč
 • Leon ST je možné objednávat také s pohonem všech kol
 • Nové prvky výbavy pro Leon FR a Leon CUPRA


 • SEAT připravil pro letošní léto řadu atraktivních akčních nabídek. Základem je výhodné financování SEAT Plus od SEAT Finance pro všechny modely španělské značky. Zákazníkům zpříjemní nákup nového vozu také cenová zvýhodnění, akční pakety nebo bonusy za výkup ojetého vozidla na protiúčet. Všechny uvedené akce lze vzájemně kombinovat, takže celkové zvýhodnění pro zákazníka může činit až 84 000 Kč, v závislosti na zvoleném modelu.

  Akční financování SEAT Plus od SEAT Finance platí pro všechny modely SEAT a zákazníkům přináší zvýhodnění ve výši 30 000 Kč. Zákazník si financování, jeho délku, splátku předem či zůstatkovou hodnotu, nastaví podle svých potřeb. V každém případě se může zákazník spolehnout na garantovanou výši splátky po celou dobu trvání smlouvy a nemusí se obávat žádných poplatků za uzavření a vedení smlouvy – ty jsou u SEAT Finance nulové.

  Paleta akčních modelů SEAT začíná věčně mladou Ibizou, kterou lze v kombinaci s paketem COPA získat s cenovým zvýhodněním až 59 400 Kč. Paket COPA zahrnuje klimatizaci, 15“ kola z lehkých slitin, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce.

  Zákazníkům, jejichž srdce uchvátí a rozum přesvědčí pětidveřový Leon nebo praktické a moderní rodinné kombi Leon ST, zůstane na zpříjemnění života, oproti původnímu rozpočtu na pořízení nového vozu, až 84 000 Kč v případě pětidveřového Leonu, resp. 60 000 Kč u Leonu ST. Na obě karosářské varianty se totiž vztahuje cenové zvýhodnění, výše uvedený bonus při financování a u pětidveřového Leonu je akční nabídka ještě rozšířena o bonus za výkup ojetého vozu u prodejce značky SEAT, který je zároveň partnerem programu prodeje prověřených a kvalitních ojetých vozů Das WeltAuto. Zákazník získá za ojetý vůz další bonus ve výši 20 000 Kč, a celkové zvýhodnění se tak může vyšplhat, v kombinaci s cenovým zvýhodněním a financováním SEAT Plus, až na výše uvedených 84 000 Kč.

  S přicházejícím létem rozšiřuje SEAT nabídku v modelové řadě Leon. Rodinné kombi Leon ST je možné objednávat také ve verzích s pohonem všech kol, přičemž zákazníci mají na výběr dva motory 1.6 TDI a 2.0 TDI s výkonem 77 kW (105 k), resp. 110 kW (150 k). SEAT Leon ST 1.6 TDI 4WD ve výbavové linii Reference stojí již od 488 900 Kč, výkonnější dvoulitrové TDI se dodává od výbavové linie Style za ceny již od 592 900 Kč, přičemž uvedené ceny je možno snížit o dalších 30 000 Kč při volbě akčního financování SEAT Plus.

  Větší možnosti mají od letošního léta zájemci o modely Leon v oblasti individualizace. Pro všechny karosářské varianty a varianty poháněcího ústrojí modelu Leon s výbavovou linií FR je nově dostupná adaptivní regulace podvozku DCC, zatímco zájemci o vrcholný model Leon CUPRA si mohou vychutnávat nevšední zážitky ze sportovní jízdy ze skořepinových sedadel.

  SEAT Toledo s akčním paketem Reference lze v létě pořídit až o 75 000 Kč výhodněji. Zatímco šestnáctipalcová kola z lehké slitiny zušlechťují vnější vzhled vozu, uvnitř zpříjemní cestování pakety Komfort a Schránky, které zahrnují následující položky: tempomat, přední mlhovky s integrovanou funkcí odbočovacích světel, rádio SEAT Sound systém 2.1 s AUX-in/USB, ovládáním na volantu a 6 reproduktory, handsfree Bluetooth s hlasovým ovládáním, palubní počítač High, přední a zadní loketní opěrka, fixační síť, háčky a přihrádky v zavazadlovém prostoru, zadní kotoučové brzdy a tmavě tónovaná skla oken od střešního sloupku B dozadu.

  Velkorysé pohodlí a nevšední variabilitu, díky níž si rodinné MPV SEAT Alhambra poradí s jakoukoli výzvou, je nyní nejvýhodnější pořídit s akčním paketem COPA PLUS, s nímž činí celkové zvýhodnění až 83 000 Kč. Paket COPA PLUS rozšíří již tak bohatou sériovou výbavu Alhambry o parkovací senzory vpředu a vzadu, natáčecí bi-xenonové světlomety a Technický paket II, obsahující handsfree Bluetooth, SEAT Media systém 2.1, navigační systém s dotykovým displejem a zadní parkovací kameru.

  Další skvělou volbou pro rodiny jsou modely SEAT Altea a Altea XL s akčním paketem Comfort a celkovým zvýhodněním ve výši až 49 000 Kč. Akční paket Comfort zahrnuje parkovací senzory vpředu a vzadu, světelný a dešťový senzor, funkci Coming home, automaticky zatmavitelné vnitřní zpětné zrcátko, navigační systém s mapovými podklady západní Evropy včetně České republiky, digitální rádio DAB, 5“ barevný dotykový displej, dvojité dno zavazadlového prostoru, schránku pod dnem zavazadlového prostoru, stropní panel s odkládacími schránkami a displejem TFT, síť v zavazadlovém prostoru, 4 háčky a horní úchyty Top Tether pro bezpečné zajištění dětských sedaček. Modely Altea mají navíc ještě posuvná zadní sedadla, zatímco cestující v modelu Altea XL s paketem Comfort si mohou na cestách nejen prázdninových užívat také sklopné stolky na zadní straně předních sedadel, roletky na bočních oknech vzadu a dělicí síť.

  SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží více než 80 % své výroby a působí ve více než 75 zemích. V roce 2013 prodal SEAT na celém světě 355 000 vozidel.

  Skupina SEAT zaměstnává 14 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona - Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Palmela, vozy SEAT Mii vyrábí závod ve slovenské Bratislavě a Toledo závod v Mladé Boleslavi v České republice.

  Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž téměř 1000 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.


  Zdroj obrázku:www.seat.cz
  Zdroj informací:www.seat.cz
  Kategorie novinky: automobilová doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -
  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy