REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladySEAT MII ZÍSKAL OCENĚNÍ VE ŠPANĚLSKU A V EVROPĚ

aktualizováno dne 23.11.2012

automobilová

VÍTĚZSTVÍ NA ZÁKLADĚ HLASOVÁNÍ ČTENÁŘŮ A ZÁSTUPCŮ ODBORNÉHO TISKU

 • „Nejlepší městský vůz“ ve Španělsku podle časopisu „Mujer Hoy“
 • První místo v anketě „Auto roku“ v Dánsku organizované skandinávským motoristickým tiskem


 • SEAT Mii získal prestižní ocenění, která podtrhují oblibu malého městského vozu španělské značky mezi spotřebiteli a zároveň vyzdvihují jeho univerzálnost, inovativní design a technická řešení.

  Podle internetového hlasování čtenářů časopisu „Mujer Hoy“ je Mii „Nejlepším městským vozem“ ve Španělsku. Druhým úspěchem je vítězství v prestižní dánské anketě „Auto roku“. Tento titul získal již SEAT Leon v roce 2006. Ale cena udělená skandinávským motoristickým tiskem není jedinou dobrou zprávou pro SEAT Mii. Nejmenší vůz v produktové paletě společnosti SEAT se totiž na dánském trhu těší také značnému zájmu zákazníků. Tento faktor přispěl k tomu, že v letošním roce vzrostl prodej španělské značky v Dánsku o 63 %.

  SEAT Mii, ideální partner do městských ulic

  S celkovou délkou pouhých 3,56 metru má SEAT Mii ideální velikost pro jízdu ulicemi kosmopolitních velkoměst 21. století. Mii se dodává s prostornou třídveřovou nebo pětidveřovou karoserií v kombinaci s temperamentním a zároveň úsporným motorem 1,0 litru o výkonu 44 kW/60 k, resp. 55 kW/75 k. Na přání je rovněž možné objednat mimořádně ekologickou verzi Ecomotive. Španělský vůz do města nabízí navíc podmanivou dynamiku a pohotové reakce na povely řidiče.

  Mii je také lídrem v oblasti inovativních technologií, mezi něž patří například městský bezpečnostní asistent City Safety Assist, který zvyšuje úroveň bezpečnosti v typických situacích městského provozu, neboť dokáže v nízkých rychlostech zabránit srážce s překážkou nebo alespoň snížit intenzitu nárazu. Dalším pokrokovým řešením v tomto segmentu je přenosný SEAT Media systém zahrnující mnoho atraktivních funkcí z oblasti zábavy, dále navigační systém, handsfree Bluetooth a rozmanité inovativní nástroje zvyšující hospodárnost jízdy.

  SEAT Mii je ideálním partnerem pro moderní městský životní styl, který nabízí všechny typické vlastnosti modelů SEAT – inovativní design, sportovního mladistvého ducha a fascinující techniku.

  Ceny za třídveřový Mii Reference s litrovým motorem o výkonu 44 kW (60 k) začínají v České republice na 182 900 Kč. Pětidveřové verze jsou o 9000 Kč dražší, cenový rozdíl mezi Reference a Style je 5000 Kč.

  SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží cca 80 % své výroby do 75 zemí a je vedoucí značkou na španělském trhu. V roce 2011 dosáhl SEAT s celkovým prodejem 350 000 vozidel obchodního obratu ve výši více než 5,0 miliardy eur.

  Skupina SEAT zaměstnává vice než 14 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech v Barceloně - Zona Franca, El Prat de Llobregat a Martorell, kde kromě ostatních modelů vyrábí především velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod koncernu Volkswagen Group v portugalském městě Pamela, vozy SEAT Mii vyrábí závod ve slovenské Bratislavě a nové Toledo závod v Mladé Boleslavi v České republice.

  Španělská nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také výzkumným a vývojovým střediskem, v němž více než 900 inženýrů pracuje na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2, efektivní využívání energií, recyklaci a opakované využívání zdrojů.


  Zdroj obrázku:www.seat.cz
  Zdroj informací:www.seat.cz
  Kategorie novinky: automobilová doprava  image003
  Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
  který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
  KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
  NAŠI PARTNEŘI:


  Sdružení automobilových dopravců


  Internetový dopravní magazín


  logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
  Dopravní kamery - online anglicka-skretova

  Obrázek týdne:

  -


  REKLAMA

  Pneumatiky.cz  Nepřehlédněte:
  diety 2012
  členské země EU
  Autoškola - online testy
  státní svátky
  specifikace kontejnerů
  seznam IATA kódů letišť
  omezení jízd kamionů
  Karnet ATA
  seznam IATA kódů aerolinií
  specifikace kamionů
  mýto v České republice
  mýto na Slovensku
  mýto v Chorvatsku
  mýto v Německu
  mýto v Rakousku
  mýto v Polsku
  mýto v Itálii
  mýto ve Francii
  mýto v Nizozemí
  mýto v Belgii
  mýto v Lucembursku
  ADR
  INCOTERMS
  Dálniční známky
  Telefonní předvolby ve světě
  Výstavy a veletrhy
  Nově přidáno
  Ceny benzínu
  Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
  US_paleta
  EUR_paleta
  Počet obyvatel dle států
  Kódy států a světových měn
  Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
  Počasí
  Předpověď počasí
  Počasí - Satelit
  Autolékárnička 2011
  Světový čas, přehledně on-line
  Katalog logistických a dopravních stránek
  Odkazy:
  Truck v Praxi - server o nákladních vozech
  Sklady v Praxi - server o skladování
  Autodíly Brno
  Zákon on-line - ZÁKON V PRAXI  sidebg2
  © Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
     Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy