topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivFlotila vozů ŠKODA pro MS v ledním hokeji

aktualizováno dne 18.4.2011

Čtyřicet vozů ŠKODA, modely Yeti a Superb, bude tvořit oficiální flotilu letošního světového šampionátu v ledním hokeji, který se od konce dubna koná na Slovensku.

Vozy byly minulý týden oficiálně předány organizačnímu výboru MS v novém Slovenském národním divadle. Škoda poskytuje vozy pro mistrovství světa v ledním hokeji již podvacáté. Od roku 1993 je automobilka navíc i hlavním sponzorem každoročního IIHF Mistrovství světa.

"IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji je každoročně schopno nadchnout lidi po celém světě. Jsme rádi, že i v tomto roce můžeme opět poskytnout vozy pro tuto významnou sportovní událost," prohlásil Jürgen Stackmann, člen představenstva společnosti ŠKODA pro oblast prodeje a marketingu. "Již dvě desetiletí je lední hokej důležitým pilířem naší sponzoringové strategie. Naše aktivity přispěly k podstatnému posílení image a známosti značky na mezinárodních trzích.

Obzvlášť příjemné je, že můžeme dvacáté výročí spolupráce oslavit právě na Slovensku, protože ŠKODA má v této zemi silné kořeny. V neposlední řadě nám 56 utkání MS v Bratislavě a Košicích skýtají dokonalou příležitost k tomu, abychom prezentovali milionovému publiku na celém světě nás nový firemní design."

Igor Nemeček, generální sekretář organizačního výboru MS, dodává: "Jsme rádi, že v podobě společnosti ŠKODA máme na palubě absolutně spolehlivého partnera. Naši hosté znají a oceňují kvalitu a spolehlivost vozů i celého servisu. Děkujeme našim partnerům za podporu a těšíme se na bezproblémovou spolupráci."

Oficiální flotilu vozů ŠKODA pro IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji tvoří 33 vozů typu ŠKODA Yeti 1.2 TSI ve stříbrné metalíze, 5 vozů ŠKODA Superb Combi 2.0 TDI 4x4 Elegance ve stříbrné metalíze a 2 vozy ŠKODA Superb Combi 3.6 FSI V6 DSG 4x4 Elegance ve stříbrné metalíze a v bílé barvě. Všechny vozy jsou provedeny v oficiálním designu MS. Flotila v rámci mistrovství světa ujede celkem zhruba 250 000 km při dopravě oficiálních hostů a materiálu.


Zdroj informací: www.skoda-auto.cz
Kategorie novinky: automobilová doprava
image003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy