REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladyŠKODA Rapid zvítězila v anketě ‚Auto Trophy 2012‘

aktualizováno dne 26.11.2012

automobilová

Nová třída značky ŠKODA vyznamenána více než 110.000 čtenáři časopisu AUTO ZEITUNG jako ‚Nejvýhodnější auto‘. Nová ŠKODA Rapid přesvědčila porotu svým dobrým poměrem ceny a užitné hodnoty.

ŠKODA Citigo získala tuto ceněnou trofej v kategorii ‚importované městské vozy‘. ŠKODA Yeti završila úspěch značky ŠKODA dalším vítězstvím jako ‚nejlepší importovaný terénní vůz do 30.000 Euro‘. Modely ŠKODA Superb, Roomster a Fabia mezi nejlepšími ve svých kategoriích.

Jen několik týdnů po uvedení na německý trh vyhrála ŠKODA Rapid cenu Auto Trophy 2012, udělovanou časopisem AUTO ZEITUNG. Více než 110.000 čtenářů tohoto magazínu zvolilo model značky ŠKODA za vítěze v kategorii ‚Nejvýhodnější auto‘. Novinka ŠKODA Citigo a kompaktní SUV Yeti završily úspěch značky dalšími prvními místy ve svých kategoriích.

ŠKODA Rapid přesvědčí nabídkou prostoru, výrazným designem, vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty, rozsáhlou bezpečnostní výbavou a efektivními motory. Tento model stanovil nová měřítka v segmentu kompaktních modelů jako prostorný, elegantní a současně dostupný automobil pro celou rodinu. ŠKODA Rapid svým zákazníkům nabízí chytrá řešení, nejmodernější techniku a vysokou hospodárnost.

Zisk Auto Trophy je už druhým velkým úspěchem pro vůz ŠKODA Rapid. V anketě „Zlatý volant“ časopisu Auto Bild a nedělníku Bild am Sonntag se krátce předtím umístil na třetím místě. Se svým nadčasovým designem, nejmodernější technikou a rozměry interiéru stanovil Rapid pro svou třídu nová měřítka.

„Velice nás těší, že čtenáři časopisu AUTO ZEITUNG vedle našeho nového kompaktního modelu Rapid ocenili i kvality našich modelů Citigo a Yeti. To nás utvrzuje ve správnosti naší produktové strategie nabízet našim zákazníkům automobily s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty, nadprůměrnou nabídkou místa pro cestující a zavazadla, v nejvyšší kvalitě a se ,simply clever‘ nápady,“ řekl předseda představenstva společnosti ŠKODA Prof. Dr. h.c. Winfried Vahland při předávání cen v düsseldorfském Meilenwerku. Vahland ocenil, že se prestižní cena Auto Trophy neuděluje na základě volby úzké skupiny expertů, ale řidičů s každodenními zkušenostmi.

AUTO ZEITUNG své čtenáře letos již po pětadvacáté vyzval, aby vyznamenali nejoblíbenější vozy prestižní cenou Auto Trophy. Při jubilejním ročníku této ankety se na nejvyšší příčce na stupních vítězů umístily i další dva vozy značky ŠKODA. Model Citigo se umístil na prvním místě v kategorii ‚importované městské vozy‘, kompaktní SUV Yeti zvítězil mezi ‚importovanými terénními vozy do 30.000 Euro‘.

Na stupních vítězů se ve svých kategoriích umístily také modely ŠKODA Superb, Roomster a Fabia mezi importovanými vozy v kategoriích ‚vyšší třída‘, ‚MPV‘ a ‚malé vozy‘. ŠKODA je tak jedním z velkých vítězů letošních Auto Trophy. Hlasy 110.825 čtenářů jsou dle vyjádření AUTO ZEITUNG novým rekordem v 25leté historii Auto Trophy a „bezpečnou bází pro vyznamenání nejoblíbenějších automobilů v Německu“.


Zdroj obrázku:new.skoda-auto.com
Zdroj informací:new.skoda-auto.com
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy