topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivDoprava v Praxi a BUSportál ohlásily zahájení spolupráce

aktualizováno dne 26.4.2011

ostatní

Přední dopravní servery na českém internetu ohlásily tento týden zahájení spolupráce. Logistický a dopravní server Doprava v Praxi (www.doprava.vpraxi.cz) a server BUSportál (www.busportal.cz) v těchto dnech zahajují spolupráci v oblastech PR a marketingových aktivit.

„Jsme velice rádi že se nám podařilo navázat spolupráci s tak významným oborovým serverem jako je BUSportál. Autobusová doprava je jednou z částí dopravy jako celku a praktické informace, které tento server poskytuje budou jistě přínosné i našim čtenářům. Pevně věřím, že toto partnerství ocení jak naši pravidelní čtenáři, tak i obchodní partneři. “ uvedl Marian Lomňančík, Projekt Manažer, Doprava v Praxi.

„Vzhledem k tomu, jak vysokou návštěvnost mají materiály z oblasti nákladní dopravy, které se občas vloudí na BUSportál - zejména veteránské téma je zde velmi otevřené - bližší kontakt s partnerem, který se tématem nákladní dopravy komplexně zabývá, velice vítáme. Přátelé velkých volantů svoji přízeň velmi často projevují všem užitkovým vozidlům, “ míní Dagmar Braunová, šéfredaktorka BUSportálu.

O www.busportal.cz:

BUSportál je internetový dopravní magazín, který se zabývá tématem autobusové dopravy. Portál poskytuje informace pro dopravce, výrobce, cestující, samosprávy, fanoušky a pro všechny, které zajímá téma autobus. Magazín byl založen v roce 2001 společností ČSAD SVT Praha s.r.o. a ČESMAD Bohemia. Jako internetový magazín je BUSportál přístupný odborníkům i nejširší veřejnosti: cca 1500 unikátních návštěv denně (4-5000 otevřených stran), 10% ze zahraničí. Od roku 2005, kdy přešel do nového grafického formátu zaznamenal přes 22 milionů otevřených stran.
BUSportál ovšem nemá své aktivity pouze na internetu. Byl také organizátorem konference na téma Metrobus a připravil část doprovodného programu pro výstavu Vize pro dopravu v Praze. Je oslovován jako mediální partner veletrhy, konferencemi a dopravními aktivitami v tuzemsku i v zahraničí.

O www.doprava.vpraxi.cz:

Informační server Doprava v Praxi je jeden z největších logistických a dopravních serverů na českém trhu. Stránky Dopravy v Praxi poskytují praktické informace pro dopravce, logistické a výrobní společnosti i širokou veřejnost. Stránky také ponechávají široký prostor pro PR aktivity logistických, dopravních a výrobních společností. Doprava v Praxi vznikla z jednoduchého důvodu a tím byl, nedostatek volně dostupných informací z logistického oboru.
Server byl poprvé spuštěn v roce 2010 a od té doby si již získal přes 25 tisíc čtenářů, kteří ho pravidelně každý měsíc navštíví a shlédnou přes 40 000 stran. Také navázal spolupráci s několika public relations agenturami, které zastupují přední logistické společnosti.

Doprava v Praxi se neustále vyvíjí a v dnešní době obsahuje desítky stran praktických informací pro pozemní, leteckou, námořní i železniční dopravu.

Zdroj informací: www.doprava.vpraxi.cz/wwww.busportal.cz
Kategorie novinky: ostatní doprava
image003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy