REKLAMA
Logistics Media Group s.r.o.
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravy


Další novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto - SkladySTUDENT AGENCY převzala 10 nových autobusů značky IRIZAR. Autobusy typu FUN & RELAX budou jezdit i na trase Praha - Karlovy Vary - Sokolov - Cheb.

aktualizováno dne 27.6.2014

automobilová

STUDENT AGENCY, největší český autobusový dopravce na dálkových linkách, pravidelně obnovuje svůj autobusový park a v těchto dnech převzala druhou část letošní dodávky, a to deset nových autobusů značky IRIZAR na podvozku Volvo. Tyto typicky žluté vozy s kapacitou až 63 míst jsou určeny pro provoz na vnitrostátní linku Praha - Jihlava - Brno a zpět. Další novinkou, která se od 3. července začne realizovat je, že autobusy typu FUN & RELAX budou průběžně nasazovány do provozu na vnitrostátní linku Praha – Karlovy Vary – Sokolov – Cheb a zpět. Do obnovy žluté flotily firma investovala přes 80 mil. Kč a celkový počet autobusů STUDENT AGENCY se tak zvýšil na 165 vozů.

„Tyto jednopodlažní autobusy v korporátní žluté barvě s označením FUN & RELAX poskytují cestujícím nadstandardní servis, pohodlí a zábavu. Nabízí cestování v klimatizovaném prostředí v pohodlných kožených sedačkách, ve kterých je zabudován multimediální systém FUNTORO. Ten umožňuje zákazníkovi v průběhu cesty sledovat filmy či seriály, online televizní vysílání, hrát hry nebo poslouchat hudbu,“ říká Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy STUDENT AGENCY a dodává: „zároveň je cestujícím k dispozici Wi-Fi připojení zcela zdarma. Autobusy typu FUN & RELAX tak přináší pro cestující nový rozměr individuální zábavy.“

Na lince Praha – Karlovy Vary a zpět, jezdí žluté autobusy až 20 denně, na trase Praha – Karlovy Vary – Sokolov – Cheb a zpět jezdí až 8 krát denně. Od července tedy zahájí STUDENT AGENCY postupnou obměna všech dosavadních standardních modelů za luxusnější a modernější autobusy typu FUN & RELAX. Cestující na uvedených trasách budou moci plně využívat všech výhody, které jim tyto autobusy umožňují – individuální dotykové obrazovky, zásuvky 230 V či větší prostor pro nohy. Žlutý servis, který zajišťuje firemní personál STUDENT AGENCY – distribuce novin, časopisů a teplých nápojů zdarma či prodej občerstvení, je samozřejmostí.

10 let autobusů STUDENT AGENCY v ČR

Před 10 lety, 5. ledna 2004, vyjel na lince Praha – Brno první žlutý autobus STUDENT AGENCY. Za deset let provozu se autobusy STUDENT AGENCY staly největším dálkovým dopravcem na pravidelných linkách v České republice. Od roku 2004 přepravily více než 34 milionů cestujících a ujely přibližně 182,7 milionů kilometrů. Ve srovnání s délkou obvodu rovníku to představuje stejnou vzdálenost, jako by autobusy STUDENT AGENCY objely více než 4,5 tisíckrát zeměkouli.

Autobusy STUDENT AGENCY nyní jezdí do 14 zemí Evropy a v České republice spojují Prahu a Brno s 30 městy. V současnosti firma vlastní 165 autobusů. Nejpočetnějším typem je španělský Irizar PB na podvozku Scania nebo Volvo, většinu ve výbavě Fun & Relax. Druhým nejpočetnějším typem je Beulas Aura.

Počty cestujících v autobusech STUDENT AGENCY neustále rostou. Za rok 2013 společnost vykázala více než 5,6 milionů cestujících přepravených na pravidelných linkách, což představuje meziroční nárůst o 10,9 %. Z toho přibližně 84 % cestujících cestuje na vnitrostátních linkách a 16 % pak v mezinárodní dopravě.


Zdroj obrázku:www.studentagency.cz
Zdroj informací:www.studentagency.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku, neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Jestliže máte zájem o zveřejnění kontaktů na těchto stránkách, zapište se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy