topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyTahače BT Movit

aktualizováno dne 13.4.2012

Tahače - výhodné řešení horizontální přepravyTahače s přípojnými vozíky jsou vedle manipulace standardní manipulační technikou další možnosti jak provádět efektivní horizontální transport. Nová řada BT Movit je designována pro tažení a vychystávání nepřeberného množství různých typů nákladů v jakýchkoli aplikacích. Nabízí kombinaci na míru připravených nosičů nákladu a tažných vozíků s tažnou silou až 3 000 kg.

skladování Hledání maximální účinnosti při vychystávání nebo jiných činnostech vyžadujících ruční manipulaci jednotlivých položek vede mnoho společností k nasazení speciálních nosičů nákladu zapojených za tahač. Řada BT Movit přináší nové možnosti a nová řešení v této důležité oblasti horizontální přepravy.

TMHE má zkušenosti s potřebou vyvíjet na míru vyrobené nosiče nákladu z první ruky. Její vlastní výrobní základny používají mnoho různých nosičů nákladu nebo přípojných vozíků aby zajistily efektivní dodávky výrobních komponentů. Učíme se z těchto zkušeností vytěžit maximum a vyvíjíme širokou řadu řešení manipulace jak pro výrobu, tak pro vychystávání ve skladech. Proto BT Movit přináší velmi širokou nabídku nosičů nákladu pro přepravu a manipulaci specifických položek.

Ohromující šíře nabídky nosičů nákladu


Nabídka obsahuje varianty s policemi, které dovolují přehledné třídění nebo vozíky s vestavěnými schůdky umožňujícími vychystávání z větší výšky. Klíčovým prvkem systémů různých nosičů nákladů vyrobených na míru je jejich sestavení do vláčku a zapojení za tahač. Často zahrnují tzv. hlavní nosiče, do kterých jsou při přepravě vkládány standardní dílčí nosiče nákladu. Výsledkem je jeden tahač přepravující větší počet různých nákladů naložených na stejných nebo odlišných přípojných vozících a výrazně vyšší efektivnost přepravy s nižšími provozními náklady.

Řada BT Movit je na ohromující šíři potenciálních aplikací i různost nákladů přepravovaných tímto způsobem velmi dobře připravena.

Moderní tažný vozík je rychlý a silný

skladování

BT Movit řady S vychází z rodiny nejmodernějších vychystávacích vozíků BT Optio. Silné AC motory zajišťují maximální výkon a tažnou sílu až 3 000 kg. BT Movit kombinuje vyspělé jízdní vlastnosti, které byly vyvinuty s cílem dosáhnout maximální účinnost v běžných vychystávacích aplikacích a moderní koncepce řízení, které výrazně usnadňují zapojení lidského faktoru do celého procesu. V provozech využívající tahače zůstává člověk klíčovým prvkem pro dosažení potřebné produktivity. Přesně z tohoto důvodu je výkon BT Movit řady S postaven na koncepci Smooth Operator Control, která vytváří obsluze vozíku nejlepší možné pracovní podmínky. Některé technologie si zaslouží speciální pozornost.

Zaprvé byl vozík BT Movit řady S navržen s nízkou nástupní výškou a novým systémem FAS (Frequency Adapted Suspension), vyvinutým TMHE. Zohledňuje skutečnost, že v závislosti na různých pracovních podmínkách se mohou objevit různé typy vibrací. Systém FAS je novým standardem tlumícím vibrace při provozu vozíků.

Systém ovládání E-man je založen na extrémně flexibilní řídící oji s dotekovými ovladači základních funkcí pojezdu a jemném, citlivém elektronickém řízení. Řídicí oj pohodlně následuje pohyby obsluhy i její pozici. To znamená, že i při souběžné chůzi podle vozíku je možné řídící oj vyosit na obě strany a bezpečně i pohodlně řidit vozík v přímém směru.Unikátní model se zúženým šasi

skladování

Unikátní alternativou v rámci tahačů BT Movit je řada N s tažnou silou až 1 000 kg. Zahrnuje dva modely, které zaujmou skutečně vynikající manévrovatelností a flexibilitou při práci v různých těsných prostorách. Standardní model TSE100 s vidlicemi pracuje obvyklým způsobem, zatímco model TSE100W je vybaven tažným zařízením. Předností tohoto vozíku je, mimo jiné, pohodlný přístup k nákladu a vynikající stabilita, takže práce z druhé úrovně je bezpečná a rychlá.


Zdroj informací:www.toyota-forklifts.cz
Kategorie novinky: skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy