REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - Sklady
TATRA PHOENIX na výstavě CTT 2012

aktualizováno dne 2.8.2012

Společnost TATRA se spolu se svým dealerem ATT Group zúčastnila 13. ročníku mezinárodní výstavy CTT 2012, která je speciálně zaměřená na stavební zařízení a technologie a letos se konala od 29. května do 2. června.

automobilová CTT je nejrozsáhlejší světová výstava stavebních zařízení, která se koná každoročně a která vždy svede dohromady hlavní výrobce a dodavatele stavební techniky a služeb. Od roku 2000 si výstava vydobyla významnou autoritu a mezinárodní uznání. (Plocha: 124 000 m2, počet vystavovatelů: 790 firem, počet návštěvníků: 28 269).

TATRA a ATT Group vystavovaly ve svém stánku dva modely vozu TATRA PHOENIX, konkrétně verze TATRA 158 – 8P5R33.341 6x6.2 a TATRA 158 – 8P5R44.231 8x8.2. Díky slavné koncepci podvozku TATRA poskytuje nový vůz TATRA PHOENIX stejný potenciál pro použití v terénu jako vozy slavné řady TATRA T 815. Dostupnost výrobku i jeho servisu je zde navíc významně posílena díky rozsáhlé dealerské síti společnosti DAF s provozovnami po celé zemi. Dvěma vystavovaným vozům, které byly vyrobeny přímo v továrně společnosti TATRA v Kopřivnici, se během výstavy dostávalo uznání od novinářů i zákazníků.

Přítomní profesionální tatrováčtí řidiči Lubomír Nevlud a Roman Krása rovněž zodpověděli všechny otázky návštěvníků. Výstavu navštívil i marketingový ředitel společnosti TATRA Martin Najzr, který se zde setkal se zákazníky i dealery.

Bezprostředně po ukončení výstavy putovaly vozy k různým zákazníkům v oblastech Moskvy a Petrohradu, kde je čekalo testování a předvádění. Profesionální řidiči společnosti TATRA také během každé předváděcí jízdy prováděli rychlé školení řidičů a provozovatelů. Zákazníci tak měli možnost vyzkoušet si v praxi výhody a přínosy, které může jejich firmám nový vůz TATRA poskytnout.

Všichni zákazníci v Rusku, kteří měli během výstavy a převáděcích jízd možnost seznámit se s výhodami a hodnotami, které jim vozy TATRA přinášejí, nyní čekají na zahájení jejich sériové výroby pro Rusko, která bude spuštěna v lednu roku 2013.

Zdroj obrázku:www.tatra.cz

Zdroj informací:www.tatra.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy