topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyNovinka: Služba TimoCom Identify pomáhá při prověřování obchodních partnerů

aktualizováno dne 13.4.2012

automobilová

Bezpečnost je u obchodů, které jsou uzavírány prostřednictvím burz nákladů, neodmyslitelná. Avšak ani ta nejlepší opatření nenahradí nutnost odborného přístupu. S novou bezplatnou službou TimoCom Identify chce společnost TimoCom jako významný provozovatel burzy nákladů a volných vozů pomoci svým zákazníkům při prověřování obchodních partnerů.

Bezpečnost je základem dobrých obchodů, což pro provozovatele dvou evropských zadávacích platforem není žádnou novinkou. Proto TimoCom již od počátku investuje stejnou měrou do techniky, personálu i rozvoje. Nyní byl vícestupňový bezpečnostní systém doplněn o další pilíř: TimoCom Identify. S touto novou službou chce firma apelovat na obchodnickou povinnost odborné péče ze strany uživatelů. „Každý den děláme maximum proto, aby vše běželo bezproblémově. To je při počtu až 300.000 nabídek denně skutečně náročný úkol. Každá zakázka má však svá specifika, proto musí v každém případě také sami uživatelé prověřovat své obchodní partnery. Mají-li naši zákazníci i přesto pochybnosti o identitě partnera, mohou požádat o naši pomoc,“ objasňuje zástupce firmy Marcel Frings.

S kontrolou v předstihu budete mít jistotu

Uživatel, který chce využít tuto novou službu, musí svého potenciálního obchodního partnera nejdříve sám prověřit. V hektickém tempu pracovního dne se ale na tuto povinnost často zapomíná. „Neztrácet čas“ je však špatný přístup. Naopak aktivním přístupem se lze vyhnout rizikům. Skutečnosti, na které si má uživatel dát pozor, objasňuje provozovatel burzy nákladů na www.timocom.cz v rubrice „Bezpečnost“. Důležité je například porovnání údajů o dodavateli s potvrzenými firemními profily v adresáři dopravních kontaktů. Dále je nutné prověřit dokumenty, které jsou při udělování zakázky novému obchodnímu partnerovi obvykle požadovány.

Pokud i po této kontrole přetrvávají oprávněné pochybnosti o údajích partnera, je možné se obrátit na tým TimoCom Identify. Potřebný formulář a přesné požadavky jsou dostupné na www.timocom.cz v rubrice „Bezpečnost“ pod bodem TimoCom Identify.

Jakmile žádost zaslaná faxem na číslo +49 211 8826 5000 nebo e-mailem na adresu identify@timocom.com dorazí, zahájí tým TimoCom Identify komplexní kontrolu. Její výsledky mají klienti k dispozici nejpozději do pěti pracovních hodin.


Zdroj informací:www.timocom.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy