topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyToptrans loni zvýšil tržby za přepravu na téměř miliardu Kč

aktualizováno dne 11.5.2012

automobilová

Společnost Toptrans, jeden z největších domácích přepravců, loni v Česku zvýšila tržby za přepravu kusových zásilek na 980 milionů korun. To je o čtyři procenta více než v roce 2010, kdy Toptrans vykázal tržby 942 milionů korun. Společnost také loni meziročně zvýšila počet přeprav zásilek na více než šest milionů kusů.

"Důležitým faktorem, který stál za nárůstem počtu přepravených zásilek i navýšením tržeb, je další rozvoj on-line obchodů v Česku. Lidé stále více nakupují na internetu a nechávají si zásilky doručovat. Stále více přitom roste podíl i velkých zásilek," komentoval loňské výsledky obchodní ředitel společnosti Bohumil Husák.

Společnost Toptrans působí také na Slovensku, kde je však on-line obchodování oproti Česku výrazně pozadu. "Na Slovensku je zatím objem zboží přepravovaný z on-line obchodů k zákazníkům výrazně nižší. V následujících letech, ale také zde očekáváme postupný rozvoj, což se projeví v nárůstu tohoto typu přepravy," doplnil.

automobilová Čeští zákazníci přitom stále zvyšují tlak na kvalitu doprovodných služeb spojených s přepravou. "Podle našich zkušeností je tento tlak výrazně větší než v zahraničí. Proto musíme stále přicházet s novými službami, kterými pro zákazníky zvyšujeme komfort. Již dávno totiž nestačí pouze převézt zboží z bodu A do bodu B," upozornil obchodní ředitel.

Toptrans proto loni doplnil způsob doručení o další nové možnosti. "Nyní například mohou zákazníci požádat o doručení zásilky včetně jejího vynesení na místo určení dvěma našimi pracovníky, její rozbalení a odvezení obalů i případného starého spotřebiče. Další možností je také asistence našeho pracovníka při vynesení zásilky do patra. Umožňujeme také na přání zákazníků doručení zásilky v sobotu. Tyto služby jsme zavedli jako jedni z prvních na trhu," doplnil Bohumil Husák. Toptrans také loni rozšířil informování zákazníků o pohybu zásilky prostřednictvím SMS zpráv.

Toptrans v roce 2011 nově propojil systém přepravy kusových zásilek s vlastní spedicí a skladováním. "Díky tomu můžeme našim klientům poskytnout komplexní logistické služby," doplnil Bohumil Husák. Společnost loni mimo jiné investovala i do přestěhování skladu v Ústí nad Labem, do nákupu nových multifunkčních scanerů na čárové kódy a dalších IT technologií.


Zdroj informací:www.toptrans.cz
Kategorie novinky: automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy