REKLAMA
Yonix - Clever Logistics
topleft toplogo
topright


Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyElektrický čelní vozík Toyota 7FBMF Gold Edition

Toyota Gold Edition nabízí našlapanou výbavu a speciální bonusy

aktualizováno dne 16.8.2012

Elektrická Toyota 7FBMF dlouhodobě prokazuje své kvality a efektivitu při manipulaci s materiálem. Toyota Material Handling nyní připravila omezenou nabídku silného 80V vozíku s nosností 2,0- 5,0t a s výbavou jaká nemá obdoby. Model 7FBMF Gold Edition je skutečným šampionem a své pomyslné zlaté medaile si za své parametry v klíčových disciplínách bezpečnosti, komfortu, produktivitě i odolnosti bezvýhradně zaslouží.

skladování
Exkluzivní řada Gold Edition s černozlatým designem přichází s vylepšenou základní výbavou modelu 7FBMF v kombinaci s dalšími čtyřmi výhodnými balíčky zaměřenými na výrazné posílení užitné hodnoty a bezpečnosti vozíku. Široká a promyšlená nadstandardní nabídka uspokojí i vaše nejnáročnější individuální potřeby. A za méně peněz při pořízení i s výraznými úsporami provozních nákladů. Díky technologiím Toyota AC2 nebo systému aktivní stability Toyota SAS jsou vozíky řady Gold Edition skutečnou výkonovou bombou.


Co řada Gold Edition nabízí navíc?

Například digitální multifunkční display s varovným signálem při překročení povolené rychlosti nebo počítadlem motohodin motoru pojezdu i motoru zdvihu. Bezúdržbové baterie snižují náklady na provoz vozíku, boční posuv s polohováním vidlic usnadňuje manévrování s nákladem, což zvyšuje rychlost a bezpečnost manipulace, a tím produktivitu stroje. Ale to stále ještě není vše. Toyota nachystala další možnosti, jak můžete svůj vozík ještě vylepšit.


Vyšší bezpečnost - vozík nelze zneužít

Například paket Bezpečnost obsahuje přístup pomocí PIN-kódu, který brání zneužití vozíku neoprávněnými osobami a umožňuje nastavení individuálních výkonových limitů. Bezpečí na pracovišti a větší jistotu při couvání představuje bezpečnostní vypínač, panoramatické zrcátko a akustický alarm. Dalším výrazným bezpečnostním prvkem řady Gold Edition je propojení sledování přítomnosti řidiče v kabině (technologie Toyota Operator Presence Sensing) a zapnutí bezpečnostního pásu.


Odolnost a komfort umocňují produktivitu

V rámci balíčku Komfort si můžete vybrat ze tří druhů kabin. Účinná přední LED světla s dlouhou životností nebo přední/zadní kombinovaná světla jsou součástí balíčku Odolnost. Vyplatí se v intenzivních provozech nebo při práci za snížené viditelnosti.

“Standardní Toyota 7FBMF demonstrovala nesčíslněkrát svou sílu a své schopnosti, které vyšperkovaný model Gold Edition ještě dále navýšil. Provozy zákazníků jsou stále náročnější a ve zvýšené míře spoléhají na výkonnou a odolnou techniku. Specifikace Gold Edition zajišťuje, že model Toyota 7FBMF je nyní ještě konkurenceschopnější než dříve, protože nabízí dostatečnou produktivitu a vysoký bezpečnostní standard při nízkých provozních nákladech," řekl Hugues van Espen, Senior Director Marketing, společnosti TMHE.

Pro ještě více informací o modelu 7FBMF navštivte speciální mikrosite:
GOLD.toyota-forklifts.cz


Zdroj obrázků:www.toyota-forklifts.cz
Zdroj informací:www.toyota-forklifts.cz
Kategorie novinky: skladování dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-


REKLAMA

Pneumatiky.czNepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Kalkulačka krabic na paletách
USpaleta
EUROpaleta
Spedice
Dohoda AETR
Bodový systém
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
mýto ve Francii
Autolékárnička 2011
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucemburku
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy