topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyVeolia Transport rozdělila zaměstnancům - dobrovolníkům 400 tisíc korun v rámci Minigrantů

aktualizováno dne 13.7.2012

Veolia Transport Česká republika a. s. rozdělila letos mezi své zaměstnance – dobrovolníky částku 400 tisíc korun v rámci projektů Minigranty pořádaného Nadačním fondem Veolia. Finančními prostředky bylo podpořeno sedmnáct dobrovolnických projektů, kterých se aktivně účastní zaměstnanci všech dceřiných firem Veolia Transport v České republice, respektive skupiny Veolia Environnement.
ostatní Nejvíce žádostí v letošním roce zaslali zaměstnanci Veolia Transport Morava, kteří uspěli s devíti dobrovolnickými projekty. Aktivity zaměstnanců ocenili a zároveň všem poděkovali Radim Novák, generální ředitel Veolia Transport ČR a Jan Dolínek, ředitel Nadačního fondu Veolia.

„Jsem potěšen, že mezi našimi zaměstnanci je tolik dobrovolníků, kteří pomáhají druhým ve všech možných činnostech a rádi jejich aktivity v rámci Minigrantů podporujeme. Zájem rok od roku roste, proto i v budoucnu počítáme s podporou tohoto projektu,“ řekl Radim Novák, generální ředitel Veolia Transport Česká republika.

„Na úspěchu Minigrantů mají zásluhu především aktivní zaměstnanci, kterým jsme začali říkat dobromani,“ oceňuje angažovanost mnoha kolegyň a kolegů Honza Dolínek, ředitel Nadačního fondu Veolia.

Mezi oceněnými dobrovolníky letos byli například řidič Václav Úchvat z Veolia Transport Morava, který získal finanční prostředky na dovybavení družstev mladých hasičů Sboru dobrovolných hasičů z Náměšti na Hané nebo dispečer Miroslav Matěcha z Veolia Transport Teplice, kterému finanční prostředky pomohou k pořádání mládežnických kategorií 68. ročníku Běhu kolem Doubravky. Všichni ocenění byli zároveň obdarováni tričkem Dobrovolník - Srdce na pravém místě.

Cílem projektu Minigrantů je podpořit dobrovolnické aktivity všech zaměstnanců skupiny Veolia Environnement, do které patří společnosti Veolia Transport, Dalkia a Veolia Voda. Minigranty Veolia slaví pět let. Za tu dobu věnoval na dobré skutky zaměstnanců Nadační fond Veolia již více než 11 miliónů Kč.

Bližší informace naleznete na webových stránkách Nadačního fondu Veolia


Zdroj informací:www.veolia-transport.cz
Kategorie novinky:ostatní dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy