topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - ArchivSpolečnost Volvo Car Corporation přijme 1 200 zaměstnanců

aktualizováno dne 18.4.2011

V důsledku přípravy řady nových modelů se společnost Volvo Car Corporation chystá v nadcházejících 12 měsících přijmout až 1 200 nových zaměstnanců – především do oblasti výzkumu a vývoje.

„Potřebujeme rozšířit naše provozy, abychom byli schopni vyvinout vysoce konkurenční a úsporné produkty a technologie, které jsou součástí plánu našeho růstu,“ říká Stefan Jacoby, prezident a generální ředitel společnosti Volvo Car Corporation.

Většina nových zaměstnanců budou inženýři pracující v oblastech výzkumu a vývoje, kde Volvo potřebuje mimo jiné především odborníky na elektrifikaci. Elektrifikace vozidel, jež je součástí vývoje moderních úsporných technologií, je oblastí, na niž Volvo Cars Corporation v současnosti zaměřuje svůj výzkum. Další pracovníci jsou zapotřebí v oblastech nákupu, IT a marketingu. Rozšiřování se dotkne i oblasti výroby, která musí být připravena na zvýšený objem produkce plánovaný na rok 2011 a na další léta.

Rok 2010 byl pro globální automobilový průmysl zlomový. Společnost Volvo Car Corporation na několika trzích posílila svou pozici a zvýšila tržní podíl, zejména díky celosvětově populárnímu modelu XC60 a široké nabídce úsporných modelů s nízkou spotřebou paliva. Po úspěšném nástupu nových modelů Volvo S60 a V60 na trh bude dalším krokem uvedení nového Volva V60 v provedení plug-in hybrid.

V loňském roce vzrostly celosvětové tržby Volvo Cars o 11,6 procenta (v porovnání s rokem 2009) a společnost po celý rok vytvářela zisk. Dynamický růst v Evropě i v Severní Americe pokračoval i počátkem letošního roku. Očekává se, že výrobní závod v belgickém Gentu dosáhne během roku 2011 nového rekordu v počtu vyrobených vozidel. A v závodě Torslanda ve švédském Göteborgu se již zvyšuje kapacita linek tak, aby mohla být uspokojena stále se zvyšující poptávka.

Společnost Volvo Car Corporation, která má nyní nového vlastníka, nedávno informovala, že hlavní investice budou v nadcházejících letech směřovat do oblasti nových produktů a do systému výroby. Zvyšování počtu zaměstnanců ve výzkumu a vývoji a v dalších oblastech je prvním konkrétním příkladem těchto investic.

„Toto je jeden z největších projektů náboru nových pracovníků, jaký společnost Volvo Car Corporation kdy realizovala. Nové inženýry potřebujeme pro vývoj technologií a nových modelů, které se stanou součástí našeho agresivního produktového plánu připraveného představenstvem a výkonným vedením společnosti,“ říká Björn Sällström, viceprezident pro lidské zdroje ve společnosti Volvo Cars Corporation.

Ve Švédsku bude přijato přibližně tisíc nových zaměstnanců, devět set z nich budou inženýři určení pro vývoj nových produktů. Továrna v belgickém Gentu zaměstná další dvě stovky nových pracovníků.


Zdroj informací: www.volvocars.com
Kategorie novinky: automobilová doprava
image003
Vítejte,
na serveru, který jsme věnovali dopravě a logistice. Připravili jsme pro Vás mnoho informací včetně PR novinek z oblasti logistiky. Nově zde také můžete umístít svůj zpětný odkaz do SEO katalogu, který jsme se rozhodli spustit pro oborové stránky.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy