topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší novinky naleznete na: Námořní doprava - Letecká doprava - Truck - Železniční doprava - Auto-moto - SkladyS aktualizovanou verzí systému Dynafleet budete mít neustále přehled a informace o svém vozovém parku

aktualizováno dne 4.6.2012

automobilová

Dynafleet, informační systém společnosti Volvo Trucks, přichází s novinkou, která opět rozšíří a navýší dostupnost našich služeb. Jedná se o novou aplikaci pro chytré telefony a tablety.

Nová aplikace Dynafleet umožňuje dopravním společnostem řídit celý svůj vozový park na dálku z libovolného místa pomocí chytrého telefonu či tabletu. Díky této funkci dostanou přístup k celé řadě dalších informací v reálném čase, včetně přesné polohy , spotřeby paliva, času řízení a odpočinku řidiče, emisí a umístění Truck Center Volvo. "S novou aplikací Dynafleet jsme výrazně zlepšili přístup a navigaci z mobilních zařízení," říká Jarkko Aine, manažer pro komunikaci a kompetenci ve společnosti Volvo Trucks. "Rozhraní je jednoduché, jasné a umožňuje uživatelům přístup k důležitým informacím o vozovém parku, kdykoli a odkudkoli pouhým jedním prstem."

Nové funkce zahrnují i tzv. Hodnocení palivové efektivnosti
V kombinaci se školením řidičů mohou informace shromážděné prostřednictvím systému Dynafleet dopomoci ke snížení spotřeby paliva až o 7%. Díky spuštění nové aplikace Dynafleet - hodnocení palivové efektivnosti - můžete dosáhnout dalších úspor.

Sledováním spotřeby paliva vozidla a chování řidiče ve Vašem vozovém parku pomocí nové aplikace Dynafleet - hodnocení palivové efektivnosti - vypočítáte konkrétní výsledky u těchto čtyř oblastí: předvídání a brzdění, využití motoru a převodovky, úprava rychlosti a volnoběh. Každý takový výsledek je pak možné blíže prozkoumat a analyzovat.

"Hodnocení palivové efektivnosti je jedinečnou aplikací Dynafleet, díky níž chceme maximálně usnadnit sledování vozidel a snížit spotřebu paliva našim zákazníkům," dodává Jarkko Aine. "Uživatelé budou mít přístup k výsledkům jak celé flotily, tak k výsledkům jednotlivých vozidel a řidičů v určitých časových obdobích. Díky detailním parametrům budou dopravci schopni určit přesné oblasti, kde je třeba se zlepšit a přizpůsobit tak své akční plány či školení odpovídajícím způsobem. Během tohoto roku bychom rádi tuto funkci přidali do Dynafleet Online systému."

Nová aplikace Dynafleet je k dispozici již nyní pro iPhone a iPad a lze ji zdarma stáhnout z Apple App Store. Nicméně pro tuto aplikaci je nutné mít spuštěné předplatné Dynafleetu. "Naši zákazníci stále více používají při svém podnikání chytré telefony a tablety a my jsme byli stále více a více dotazování s žádostmi o funkci jakou je právě tato," říká Peter Brännerud, z oddělení služeb a prodeje, Volvo Truck Center Švédsko. "Tato aplikace je přesně to, co jsme očekávali a myslím, že bude velmi populární."


Zdroj informací:www.volvotrucks.com
Kategorie novinky:automobilová dopravaimage003
Vítejte na serveru www.doprava.vpraxi.cz,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
NAŠI PARTNEŘI:


Sdružení automobilových dopravců


Internetový dopravní magazín


logistická společnost a specialista v oblasti Lean Logistics
Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
Nepřehlédněte:
diety 2012
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
mýto ve Francii
mýto v Nizozemí
mýto v Belgii
mýto v Lucembursku
ADR
INCOTERMS
Dálniční známky
Telefonní předvolby ve světě
Výstavy a veletrhy
Nově přidáno
Ceny benzínu
Kolik krabic se vejde na paletu? - kalkulačka
US_paleta
EUR_paleta
Počet obyvatel dle států
Kódy států a světových měn
Veřejný seznam čerpacích stanic s nekvalitním palivem 2010
Počasí
Předpověď počasí
Počasí - Satelit
Autolékárnička 2011
Světový čas, přehledně on-line
Katalog logistických a dopravních stránek
Odkazy:
Truck v Praxi - server o nákladních vozech
Sklady v Praxi - server o skladování
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákon on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2012 Doprava v Praxi. Všechna práva vyhrazena. Bez písemného souhlasu provozovatelů tohoto serveru není dovoleno uveřejněné materiály kopírovat, stahovat ani jinak s nimi nakládat.
   Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy