topleft toplogo
topright

Novinky a zpravodajství z dopravyDalší dopravní novinky naleznete na: Novinky námořní doprava - Novinky letecká doprava - Novinky nákladní doprava - Železniční doprava - Archiv


ČD WELLNESS je opět v prodeji

aktualizováno dne 10.1.2011

železniční

České dráhy opět připravily pro své cestující ve spolupráci s Lázněmi Lednice, Zámkem Lednice a restaurací Obecní dům v Lednici úspěšnou nabídku ČD WELLNESS. Vedle lázeňských procedur si zájemci zpříjemní víkendový den prohlídkou lednického zámku a chutným obědem. České dráhy nabízejí tyto speciální balíčky na neděle 15. a 29. ledna, 12. a 26. února, 11. a 25. března, 15. a 22. dubna. Nově jízdy proběhnou také na podzim 14. října a 18. listopadu. Dopravu zajistí moderní motorový vůz Regionova.

„Jízdu z Brna do Lednice a zpět zajistíme moderním motorovým vozem Regionova, vlak odjíždí ve všechny uvedené dny vždy v 9:40 z brněnského hlavního nádraží, zpět do Brna se vrátí v 18:10. Součástí balíčku je půlhodinová návštěva bazénu nebo peloidní obklad a zvolená procedura v lázních nebo zimní prohlídka Zámku Lednice. Restaurace Obecní dům poskytuje všem držitelům speciální jízdenky slevu ve výši 10 % na hotová jídla, případně lze využít nabídky přímo v Lázních Lednice a najíst se za zvýhodněnou cenu. Každý cestující obdrží spolu s jízdenkou mapku Lednice a přesný časový harmonogram. Během jízdy bude v Regionově zajištěno občerstvení, cestující si mohou zakoupit teplé i studené nápoje,“ uvádí Michal Teplík z Krajského centra ČD v Brně.

V lázních si všichni mohou vedle bazénu (peloidního obkladu) vybrat klasickou masáž nebo některou z nabízených koupelí (horská, medová, perlička, levandule, třezalka s jodem, heřmánek, eukalyptus, alpinol, tající led). Samozřejmě bude nabídnuta také koupel v hydromasážní vaně nebo suchá uhličitá koupel. Zvolenou proceduru nahlásí každý při nákupu jízdenky, tak aby byl rezervován čas a nenarušil se harmonogram celého dne. Časový plán dne je uveden na jízdence ČD Wellness. Pro jednotlivé vstupy jsou určeny útržky, které cestující odevzdá při vstupu do lázní i zámku. V restauraci budou pro držitele balíčku rezervovány místa, při placení je nutné předložit poukázku na slevu.

Výhodné balíčky, které zahrnují i dopravu, lze koupit pouze v předprodeji v ČD Centru na brněnském hlavním nádraží. Cena balíčku pro dospělého je 495 korun. Pro děti ve věku od 2 do 6 let jsou připraveny jízdenky v hodnotě 82 korun, pro starší od 6 do 15 let za 203 korun. Děti do 15 let nemohou ze zdravotních důvodů absolvovat žádnou z procedur. Přesto na ně není zapomenuto. V zasedací místnosti lázní se budou promítat pohádky. Po dohodě s personálem, na vlastní odpovědnost rodičů, mohou být děti s rodiči během jejich procedury.

Veškeré informace získají zájemci na telefonním čísle 972 625 802 nebo přímo v ČD centru na hlavním nádraží v Brně.

Zdroj informací:http://www.ceskedrahy.cz
Kategorie novinky: železniční dopravaimage003
Vítejte,
který je věnován dopravě a logistice. Pokud máte zájem zde jakýmkoliv způsobem propagovat Vaši společnost, či značku neváhejte nám dát vědět. Velice rádi zde zveřejníme Vaše tiskové zprávy, případové studie a další informace, které zaujmou odbornou veřejnost. Podkud máte zájem o zveřejnění kontaktů na našich stránkách budeme rádi pokud navštívíte a zapíšete se do našeho katalogu.:
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚbanner.bmp, 170kB


Dopravní kamery - online anglicka-skretova

Obrázek týdne:

-
banner.bmp, 170kB


Nepřehlédněte:
diety 2010
členské země EU
Autoškola - online testy
státní svátky
specifikace kontejnerů
seznam IATA kódů letišť
omezení jízd kamionů
Karnet ATA
seznam IATA kódů aerolinií
specifikace kamionů
mýto v České republice
mýto na Slovensku
mýto v Chorvatsku
mýto v Německu
mýto v Rakousku
mýto v Polsku
mýto v Itálii
ADR
INCOTERMS
Nově přidáno
KATALOG STRÁNEK O LOGISTICE A DOPRAVĚ
DÁLNIČNÍ ZNÁMKY
TELEFONNÍ PŘEDVOLBY VE SVĚTĚ A USA
Výstavy a veletrhy
Odkazy:
Autodíly Brno
Bezpečnostní agentura - ADRA GROUP s.r.o.
Zákony on-line - ZÁKON V PRAXIsidebg2
© Copyright 2009-2010 Doprava v Praxi. All Rights Reserved.    Weby: doprava je doprava | Bezpečnostní agentury | Tvorba webových stránek | Zabezpečovací systémy